PURION 2500 90 W DUAL ESM
Dostupné skladem
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
✓ Spolehlivá kvalita ✓ Přístup k náhradním dílům ✓ Více než 15 let zkušeností ✓ Potravinářská nerezová ocel
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Vyrobeno v Německu od roku 2006
Společnost PURION GmbH od roku 2006 vyvíjí a vyrábí v Německu vysoce kvalitní UV-C dezinfekční zařízení. Firma je symbolem dlouhé životnosti, efektivní techniky a spolehlivé úpravy vody na nejvyšší úrovni.
Jako oficiální distribuční partner nabízí UV Concept nejen přístup k osvědčeným systémům PURION, ale také odborné poradenství, individuální návrh a osobní podporu – od výběru až po uvedení do provozu.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Mit Sensorüberwachung
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Leistungsintensität (Grün/Gelb/Rot)
- Sofortige Erkennung von Verschmutzungen oder Leistungsabfall
- Optimale Kontrolle ohne zusätzlichen Aufwand
Mit Magnetventil
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Intensität (Grün/Gelb/Rot)
- Automatische Abschaltung bei Leistungsabfall
- Stromloses Magnetventil schützt auch bei Stromausfall
- Maximale Effizienz und Benutzerfreundlichkeit
S celkovou kapacitou 8 000 l/h je PURION 2500 90W Dual velmi velké UV-C dezinfekční zařízení, které se používá především v hotelech a velkých bytových domech. Technicky je toto zařízení založeno na dvou běžných PURION 2500 90W, které jsou zapojeny do série. Tím se zdvojnásobí doba setrvání vody v zařízení a odpovídajícím způsobem lze dezinfikovat více vody. Metoda UV-C dezinfekce cíleně rozkládá DNA vazby bakterií a virů, čímž jsou považovány za usmrcené. Přitom zůstává chuť a vůně nezměněna a složení vody zůstává zachováno. U tohoto nenáročného a spolehlivého UV-C dezinfekčního zařízení lze lampy pohodlně měnit během provozu. Taková výměna je vzácná, protože lampy mají velmi dlouhou životnost. PURION 2500 90W Dual dává zákazníkům a nájemníkům jistotu, že pijí čistou a bezmikrobní vodu.
Díky širokopásmovému předřadníku je toto zařízení určeno pro napěťový rozsah 85-264V a může být použito v mnoha různých zemích. Zařízení je vybaveno eurozástrčkou a může být navíc použito s adaptérem (není součástí balení) i pro jiné typy zástrček.
Toto zařízení je průtokové zařízení. Vyžaduje nízký, trvalý průtok vody, protože UV-C lampa ohřívá vodu tak silně, že by mohla být ovlivněna životnost UV-C lampy.
Toto UV-C dezinfekční zařízení od PURION splňuje všechny technické požadavky vyhlášky o pitné vodě. Použitá nerezová ocel 1.4571 se používá i v potravinářském průmyslu a splňuje tak normu. Při dodržení předepsaného maximálního průtoku je dosaženo požadované UV-C dávky 400 J/m² při UV-C přenosu 90% T1 cm. Tímto dosahuje toto UV-C zařízení dezinfekčního poměru 99,99%, který předepisuje zákonodárce. Z důvodů ochrany značky toto zařízení nemá DVGW certifikát, proto je v jednotlivých případech nutné konzultovat s hygienickou stanicí, zda lze UV-C dezinfekční zařízení použít.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 2500 90W DUAL |
| Durchsatz | 8 000 l/h pitné vody |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 8 °C až 40 °C |
| Reaktor | Nerezová ocel 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 42 (2x) |
| Flanschabstand | 850 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10 000 h |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 90 W (2x) |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 barů |
Interessante Beiträge zu PURION 2500 90 W DUAL ESM
Průvodce UVC dezinfekcí: Vše, co potřebujete vědět - Pitná voda
Zažijte výhody UVC dezinfekce: Bez chemikálií, efektivní a udržitelná – pro bezmikrobní a bezpečnou pitnou vodu v každé domácnosti.
Číst víceInstalační schéma úpravy vody: Přehled
Objevte klíčové prvky schématu úpravy vody a jejich význam pro čistou pitnou vodu.
Číst více
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION 2500 90 W DUAL ESM
PURION 2500 90 W DUAL ESM
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Spotřeba elektrické energie | — | — | — | — |
| Průtok vody | — | — | — | — |
| Rozměry | — | — | — | — |
| Bezpečnostní úroveň | — | — | — | — |
| Minimální průtok | — | — | — | — |
| Doporučený počet osob | — | — | — | — |
| Předfiltrace | — | — | — | — |
| Náhradní díly jsou součástí balení | — | — | — | — |
| Preis | 3.522,16€ | 1.920,69€ | 3.308,64€ | 1.707,16€ |
Häufig gestellte Fragen zu PURION 2500 90 W DUAL ESM
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

