AIRPURION Стерильний Холодильник Basic
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Підсумок товару
Підсумок товару
Комплектація
Комплектація
Про Purion
Про Purion
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Доступні рівні контролю для цього продукту
Наші UV-C-системи пропонують різні рівні контролю, адаптовані до кожної індивідуальної потреби.
Без рівня контролю
- Потрібна ручна перевірка
- Можна використовувати незалежно від техніки
З контролем терміну служби
- Автоматичне вимірювання часу роботи UV-C-лампи
- LED-індикатори стану та попередніх сигналів (зелений/жовтий/червоний)
- Просте використання без ручного підрахунку
AIRPURION Sterile Fridge - це продукт для повної обробки повітря, в якому встановлені лампи UV-A та UV-C. Додатково в цій установці є вентилятор, який всмоктує повітря і направляє його до обох ламп. UV-C світло надійно знищує мікроби, віруси та бактерії, розчиняючи ДНК-зв'язки цих мікроорганізмів. UV-A світло викликає окислення спеціальної пластини з титановим покриттям, завдяки чому повітря надійно звільняється від запахів. У результаті ця установка забезпечує обеззаражене, нейтральне за запахом повітря і може використовуватися в різних сферах, наприклад, на кухнях або в залах очікування. Ця система, що працює повністю без хімікатів, також підвищує термін зберігання продуктів харчування. Для рідкісного обслуговування систему можна легко зняти з монтажної пластини, електроніка повністю знаходиться всередині корпусу.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | AIRPURION Стерильний холодильник |
| Gewicht | 8 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 годин |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 В, 50 - 60 Гц |
| Leistung | 14 Вт УФ-С / 6 Вт УФ-А |
| Absicherung | 10 А |
| Desinfektionsgrad 88% | прибл. 50 м³ об'єм приміщення |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 340 x 405 x 125 |
| Befestigung | Для стельового монтажу |
| Minimale Temperatur | -25 °C |
Часті запитання про AIRPURION Стерильний Холодильник Basic
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про наш продукт.

