PURION 1000 H ОПД
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Короткий опис продукту
Короткий опис продукту
✓ Надійна якість ✓ Доступ до запасних частин ✓ Понад 15 років досвіду ✓ Харчова нержавіюча сталь
Обсяг поставки
Обсяг поставки
Про Пуріон
Про Пуріон
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Доступні рівні моніторингу для цього продукту
Наші системи UV-C пропонують різні рівні моніторингу, які адаптовані до кожної окремої вимоги.
З контролем терміну служби
- Автоматичне вимірювання часу роботи лампи UV-C
- Світлодіодні індикатори стану та попередні тривоги (зелений/жовтий/червоний)
- Простий у використанні без ручного підрахунку
З сенсорним контролем
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори потужності (зелений/жовтий/червоний)
- Негайне виявлення забруднення або втрати продуктивності
- Оптимальний контроль без додаткових зусиль
З електромагнітним клапаном
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори інтенсивності (зелений/жовтий/червоний)
- Автоматичне відключення при падінні електроенергії
- Безпотужний електромагнітний клапан захищає навіть у разі відключення електроенергії
- Максимальна ефективність і простота використання
За допомогою PURION 1000 H можна цілеспрямовано знищувати легіонели у системі гарячого водопостачання на основі фізичного принципу УФ-С-дезінфекції. У цьому виді дезінфекції вода освітлюється УФ-С-світлом, яке розчиняє ДНК-з'єднання. Легіонели таким чином надійно знищуються, краще і, головне, ефективніше, ніж іншими методами. Особливо в енергозберігаючих системах, таких як нагрівання води за допомогою сонячної панелі з теплообмінником, досягаються граничні температурні діапазони 40-50°C, в яких легіонели почуваються дуже комфортно. Популярний, але надзвичайно дорогий трюк нагрівання води до 70°C тут мало сенсу, оскільки економія електроенергії за рахунок сонячної панелі стає зайвою. Щоб уникнути цього дорогого рішення, пропонується УФ-С-дезінфекція. За допомогою дуже енергозберігаючої лампи з надзвичайно тривалим терміном служби тут можна додатково заощадити гроші. Навіть використання в одноквартирних будинках з до 6 осіб вигідно. З PURION 1000 H можна бути впевненим, що під час душу або купання не підхопите хворобу, викликану легіонелами.
Завдяки широковольтному пусковому пристрою ця установка розрахована на діапазон напруги від 85 до 264В і може використовуватися в багатьох різних країнах. Установка оснащена євровилкою і може також використовуватися з адаптером (не включено) для інших типів розеток.
Ця УФ-С-дезінфекційна установка від PURION відповідає всім технічним вимогам до постанови про питну воду. Використана нержавіюча сталь 1.4571 також використовується в харчовій промисловості і відповідає нормі. При дотриманні встановленої максимальної витрати забезпечується необхідна УФ-С-доза 400 Дж/м² при УФ-С-трансмісії 90% T1 см. Таким чином, ця УФ-С-установка досягає рівня дезінфекції 99,99%, як того вимагає законодавець. З причин захисту торгової марки ця установка не має сертифіката DVGW, тому в окремих випадках слід проконсультуватися з органами охорони здоров'я щодо можливості використання УФ-С-дезінфекційної установки.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | PURION 1000 Г |
| Durchsatz | 1.500 л/год питної води |
| UVC-Transmission | 90% T1 см |
| Wassertemperatur | 2 °C до 90 °C |
| Reaktor | Нержавіюча сталь 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | ФПМ |
| Dimensionen (L x B in mm) | 420 x 42 |
| Flanschabstand | 340 мм |
| Gewicht | 2 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 8.000 год |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 Дж/м² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 В, 50 - 60 Гц |
| Leistung | 42 Вт |
| Absicherung | 10 А |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Цікаві пости про PURION 1000 H ОПД
Дезінфекція УФ-С для профілактики легіонел – принцип дії, переваги та порівняння з іншими методами
УФ-С дезінфекція пропонує безхімічне рішення для профілактики легіонел у системах гарячого водопостачання. Вона надійно діє проти бактерій у воді та стійко підтримує захист від легіонельозу.
Mehr lesenУФ установка проти легіонел: безпека та ефективність
Установка УФ: Ваше екологічне рішення проти легіонел у системах гарячого водопостачання. Підтверджено через DVGW робочий лист W551.
Mehr lesen
Більше продуктів у порівнянні з PURION 1000 H ОПД
PURION 1000 H ОПД
Цей продукт
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Споживання електроенергії | — | — | — | — |
| Витрата води | — | — | — | — |
| Розміри | — | — | — | — |
| Рівень безпеки | — | — | — | — |
| Мінімальний потік | — | — | — | — |
| Рекомендована кількість осіб | — | — | — | — |
| Попередня фільтрація | — | — | — | — |
| Запасні частини включені | — | — | — | — |
| Ціна | 982,22€ | 844,56€ | 1.572,13€ | 1.316,50€ |
Часті запитання про PURION 1000 H ОПД
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про наш продукт.

