PURION 500 PRO OTC Plus
Dostępne w magazynie
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Podsumowanie produktu
Podsumowanie produktu
✓ Niezawodna jakość ✓ Dostęp do części zamiennych ✓ Ponad 15 lat doświadczenia ✓ Stal nierdzewna do kontaktu z żywnością
Zakres dostawy
Zakres dostawy
O Purionie
O Purionie
PURION GmbH – Wyprodukowano w Niemczech od 2006 roku
PURION GmbH od 2006 roku opracowuje i produkuje w Niemczech wysokiej jakości instalacje do dezynfekcji UV-C. Firma jest synonimem trwałej jakości, wydajnej technologii i niezawodnego uzdatniania wody na najwyższym poziomie.
Jako oficjalny partner handlowy UV Concept oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych systemów PURION, ale także fachowe doradztwo, indywidualne projektowanie i osobiste wsparcie – od wyboru aż po uruchomienie.
Ciecze takie jak emulsje chłodzące i smarujące oraz paliwa mogą łatwo się zepsuć i ulec zniszczeniu. Prowadzi to do możliwości uszkodzenia maszyn, na przykład przez zatkanie się drobnych dysz cząstkami pleśni lub glonów. Często próbuje się temu zapobiec za pomocą szkodliwych chemikaliów, co jednak jest nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale także wiąże się z wysokimi kosztami. Te ciecze o wysokiej gęstości mogą być niezawodnie dezynfekowane promieniowaniem UV-C za pomocą urządzenia PURION 500 Pro. Grubość filmu cieczy wynosi tylko 2 mm, dzięki czemu moc UV nie cierpi nawet przy niskiej transmisji UV. Wodę użytkową można dezynfekować z wydajnością 300 l/h, a emulsje z wydajnością 200 l/h. PURION 500 może być serwisowane bez użycia narzędzi, co dotyczy zarówno czyszczenia, jak i montażu części zamiennych.
W tym wyposażeniu urządzenie Pro nie ma żadnego monitoringu, jedynie sygnalizuje, gdy lampa ulegnie awarii. Należy pamiętać, że lampę należy wymienić po 10 000 godzinach. W ciągu tych 10 000 godzin lampa zawsze ma moc co najmniej 60%. Dzięki tej mocy można utrzymać obiecaną wydajność dezynfekcji.
| Hersteller | PURION Sp. z o.o. |
| Typ | PURION 500 Pro |
| Durchsatz | 300 l/h woda użytkowa, 200 l/h emulsje |
| UVC-Transmission | 20% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2 °C do 40 °C |
| Reaktor | Stal nierdzewna 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1/2" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 320 x 42 |
| Flanschabstand | 255 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 godzin |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V / 12 V / 24 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 10 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Ciekawe wpisy dot PURION 500 PRO OTC Plus
Poradnik dotyczący dezynfekcji UVC: Wszystko, co musisz wiedzieć - Woda pitna
Poznaj zalety dezynfekcji UVC: bez chemii, skutecznie i zrównoważenie – dla wolnej od zarazków i bezpiecznej wody pitnej w każdym gospodarstwie domowym.
Czytaj więcejSchemat instalacji uzdatniania wody: Przegląd
Odkryj kluczowe elementy schematu uzdatniania wody i ich znaczenie dla czystej wody pitnej.
Czytaj więcejPURION Instalacje dezynfekcyjne: Skuteczne uzdatnianie wody dla bezpiecznej wody pitnej
PURION Instalacje dezynfekcji UVC zapewniają chemicznie wolną i skuteczną wodę pitną bez zarazków. Niezależnie od tego, czy są przeznaczone do gospodarstw domowych, czy większych zastosowań – są łatwe w instalacji, wymagają niewielkiej konserwacji i oferują niezawodną higienę z maksymalnym bezpieczeństwem.
Czytaj więcej
Więcej produktów w porównaniu z PURION 500 PRO OTC Plus
PURION 500 PRO OTC Plus
Ten produkt
|
|
| |
|---|---|---|---|
| Zużycie energii elektrycznej | — | — | — |
| Przepływ wody | — | — | — |
| Wymiary | — | — | — |
| Poziom bezpieczeństwa | — | — | — |
| Minimalny przepływ | — | — | — |
| Zalecana liczba osób | — | — | — |
| Filtracja wstępna | — | — | — |
| Części zamienne w zestawie | — | — | — |
| Cena | 659,98€ | 519,09€ | 692,48€ |
Często zadawane pytania dot PURION 500 PRO OTC Plus
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego produktu.

