PURION IBC DN225 90W SPL BS
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
A PURION IBC tartálykészlet 90W elsősorban zavaros víz esetén alkalmazható. Megvédi a tartályt a fertőzésektől, például a biofilm képződésétől. Különösen a víz kivételekor beáramló levegőt fertőtleníti a tartályban, amely nagyon gyorsan fertőzéseket okozhat. Ez a készlet különösen a PURION áramlási rendszerekkel kombinálva hasznos, mivel így a tartályt megvédik a túlzott fertőzéstől, és a víz kivételekor ivóvíz minőségűvé válik.
A PURION IBC tartálykészlet 90W tulajdonságai:
Szilánkvédelem
A védőüveg további teflonréteggel van bevonva, így baleset, például tisztítás esetén nem keletkeznek üvegszilánkok, és így hatékonyan védik a tartályt a szennyeződéstől és az embereket a sérülésektől
Biztonsági rendszer
A merülő sugárzó további 3 fémrúddal van biztosítva, így merev, és szabadon lógva bevezethető a tartályba.
Merülési hossz
Ennek a berendezésnek a merülési hossza 920 mm, így nagyobb tartályokhoz és zavaros vízhez alkalmas.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION IBC UV Készlet 90 W DN225 |
| Durchsatz | a közeg és a tartály geometriai szerkezetétől függően számítás szükséges |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 V 50/60 Hz |
| Leistung | 90 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bár |
| Befestigung | IBC tartályfedél: DN225 |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 mm |
Interessante Beiträge zu PURION IBC DN225 90W SPL BS
Útmutató: UVC-fertőtlenítés tartályfertőtlenítéshez – Működési elv, kihívások és optimális megoldások
A tartálycsírátlanítás elengedhetetlen, mivel az állóvíz kedvez a kórokozók szaporodásának. Az UVC-fertőtlenítés hatékony, de átfolyó csírátlanítással és szűréssel kell kombinálni – a maximális vízminőség és biztonság érdekében.
Tovább olvasom
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION IBC DN225 90W SPL BS
PURION IBC DN225 90W SPL BS
Dieses Produkt
|
|
| |
|---|---|---|---|
| Áramfogyasztás | — | — | — |
| Felhasználási cél | — | — | — |
| Merülési hossz | — | — | — |
| Biztonsági szint | — | — | — |
| Preis | 3.545,00 lei | 3.490,00 lei | 3.157,00 lei |
Häufig gestellte Fragen zu PURION IBC DN225 90W SPL BS
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

