AIRPURION Steril Hűtő Plus
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termék összefoglaló
Termék összefoglaló
Szállítási terjedelem
Szállítási terjedelem
Purionról
Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
A termékhez elérhető megfigyelési szintek
UV-C rendszereink különböző felügyeleti szinteket kínálnak, amelyek az egyes igényekhez igazodnak.
Felügyeleti szint nélkül
- Kézi ellenőrzés szükséges
- Technológiától függetlenül használható
AIRPURION A Sterile Fridge egy olyan termék, amely a levegő teljes kezelésére szolgál, és amelybe UV-A és UV-C lámpa van beépítve. Ezenkívül a készülékben található egy ventilátor, amely beszívja a levegőt, és mindkét lámpa köré irányítja. Az UV-C fény megbízhatóan elpusztítja a kórokozókat, vírusokat és baktériumokat azáltal, hogy feloldja ezeknek a mikroorganizmusoknak a DNS-kapcsolatait. Az UV-A fény egy speciálisan titánnal bevont lemezt oxidál, amely megbízhatóan megszabadítja a levegőt a szagoktól. Ennek eredményeként ez a berendezés csíramentes, szagtalan levegőt biztosít, és nagyon sokféleképpen használható, például konyhákban vagy várótermekben. Ez a teljesen vegyszermentesen működő rendszer növeli az élelmiszerek eltarthatóságát is. A ritka karbantartás érdekében a rendszert egyszerűen le lehet akasztani a telepítőlemezéről, az elektronika teljesen a ház belsejében található.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION Steril Hűtő |
| Gewicht | 8 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 14 W UVC / 6 W UVA |
| Absicherung | 10 A |
| Desinfektionsgrad 88% | kb. 50 m³ térfogat |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 340 x 405 x 125 |
| Befestigung | Mennyezeti szereléshez |
| Minimale Temperatur | -25 °C |
Érdekes bejegyzések erről AIRPURION Steril Hűtő Plus
Útmutató: UVC-fertőtlenítés a levegő számára – Működési elv, előnyök és rendszerek
Az UVC-levegőfertőtlenítés hatékonyan csökkenti a kórokozókat a belső terekben – teljesen vegyszerek nélkül. Legyen szó nyitott sugárzóról vagy aktív szellőztetőrendszerről: tiszta beltéri levegőt biztosít és érezhetően növeli az egészségvédelmet.
Tovább olvasom
Gyakran ismételt kérdések a AIRPURION Steril Hűtő Plus
Itt választ talál a termékünkkel kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdésekre.

