Purion IBC DN150 48W SPL BS
Dostupno na zalihi
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Proizvedeno u Njemačkoj od 2006.
PURION GmbH od 2006. godine razvija i proizvodi visokokvalitetne UV-C sustave za dezinfekciju u Njemačkoj. Tvrtka predstavlja dugotrajnu kvalitetu, učinkovitu tehnologiju i pouzdanu obradu vode na najvišoj razini.
Kao službeni prodajni partner, UV Concept ne nudi samo pristup provjerenim PURION sustavima, već i stručno savjetovanje, individualno dimenzioniranje i osobnu podršku – od odabira do puštanja u rad.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Purion IBC set rezervoara 48W koristi se za ravna spremnika do 70 cm. Štiti spremnik od klijanja, na primjer, stvaranja biofilma. Konkretno, zrak koji teče u spremniku dezinficiran je u spremniku, što se može vrlo brzo uzrokovati. Ovaj je set posebno koristan u kombinaciji sa sustavima protoka iz puriona, jer je oba spremnika zaštićena od previše jake klijavosti i voda se priprema za kvalitetu pitke vode prilikom uklanjanja.
Svojstva puriona IBC set spremnika 48W:
Zaštita od razdvajanja
Zaštitno staklo također je prekriveno slojem teflona, tako da se, na primjer, u slučaju nesreće, čišćenje ne pojavljuje i da je spremnik učinkovito zaštićen od onečišćenja i ljudi
Sigurnosni sustav
Podzornost ronjenja također je pričvršćena s 3 metalne nosače, tako da je ukočeno i može se umetnuti u spremnik.
Dužina uronjenja
Duljina uronjenja ovog sustava je 570 mm i stoga je za Ravniji spremnici do 70 cm prikladno.
| Hersteller | PURION d.o.o. |
| Typ | PURION IBC UV Set 48 W DN150 |
| Durchsatz | ovisno o mediju i geometrijskoj strukturi spremnika potrebno je izračunavanje |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 V 50/60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
| Befestigung | Poklopac IBC spremnika: DN150 |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 mm |
Interessante Beiträge zu Purion IBC DN150 48W SPL BS
Vodič: UVC-dezinfekcija za dekontaminaciju spremnika – način rada, izazovi i optimalna rješenja
Dezinfekcija spremnika je bitna, jer stajaća voda pogoduje klicama. UVC-dezinfekcija djeluje učinkovito, no trebala bi se kombinirati s protočnom dezinfekcijom i filtracijom – za maksimalnu kvalitetu vode i sigurnost.
Pročitajte više
Weitere Produkte im Vergleich mit Purion IBC DN150 48W SPL BS
Purion IBC DN150 48W SPL BS
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Potrošnja električne energije | — | — | — | — |
| Namjena | — | — | — | — |
| Duljina uranjanja | — | — | — | — |
| Sigurnosna razina | — | — | — | — |
| Preis | 607,18€ | 695,65€ | 629,29€ | 551,88€ |
Häufig gestellte Fragen zu Purion IBC DN150 48W SPL BS
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

