PURION 2500 36 Вт DUAL ОПД
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Короткий опис продукту
Короткий опис продукту
✓ Надійна якість ✓ Доступ до запасних частин ✓ Понад 15 років досвіду ✓ Харчова нержавіюча сталь
Обсяг поставки
Обсяг поставки
Про Пуріон
Про Пуріон
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Доступні рівні моніторингу для цього продукту
Наші системи UV-C пропонують різні рівні моніторингу, які адаптовані до кожної окремої вимоги.
З контролем терміну служби
- Автоматичне вимірювання часу роботи лампи UV-C
- Світлодіодні індикатори стану та попередні тривоги (зелений/жовтий/червоний)
- Простий у використанні без ручного підрахунку
З сенсорним контролем
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори потужності (зелений/жовтий/червоний)
- Негайне виявлення забруднення або втрати продуктивності
- Оптимальний контроль без додаткових зусиль
З електромагнітним клапаном
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори інтенсивності (зелений/жовтий/червоний)
- Автоматичне відключення при падінні електроенергії
- Безпотужний електромагнітний клапан захищає навіть у разі відключення електроенергії
- Максимальна ефективність і простота використання
Система PURION 2500 36W Dual дезінфікує питну воду цілеспрямовано за допомогою фізичного методу УФ-С-дезінфекції. При цьому бактерії та віруси цілеспрямовано знищуються, у воду не додаються жодні добавки, а також не вилучаються важливі речовини, такі як мінерали, і вона залишається абсолютно без смаку та запаху. PURION 2500 36W Dual базується на двох установках типу PURION 2500 36W, які з'єднані послідовно. Завдяки довшому перебуванню води максимальна потужність цієї установки подвоюється до 5000 л/год. Цього достатньо, щоб забезпечити свіже дезінфіковане питне водопостачання багатоквартирному будинку з до 20 осіб. У порівнянні з цією потужністю, витрати на енергію є вкрай низькими, а завдяки довгому строку служби ламп, витрати на заміну ламп ще менше впливають на бюджет. У великих домогосподарствах бездоганна та правильна дезінфекція питної води є дуже важливою, і PURION 2500 36W Dual виконує цю задачу для вас.
Завдяки широковольтному пусковому пристрою ця установка розрахована на діапазон напруги від 85-264В і може використовуватися в багатьох різних країнах. Установка оснащена євровилкою і може також використовуватися з адаптером (не включено) для інших типів розеток.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | PURION 2500 36W DUAL |
| Durchsatz | 5.000 л/год питної води |
| UVC-Transmission | 90% T1 см |
| Wassertemperatur | 2 ºC до 40 ºC |
| Reaktor | Нержавіюча сталь 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | ФПМ |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 42 (2x) |
| Flanschabstand | 850 мм |
| Gewicht | 7 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 год |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Dosis | 400 Дж/м² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 В, 50 - 60 Гц |
| Leistung | 36 Вт (2x) |
| Absicherung | 10 А |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 бар |
Цікаві пости про PURION 2500 36 Вт DUAL ОПД
Посібник з УФ-С дезінфекції: Все, що вам потрібно знати - Питна вода
Відчуйте переваги УФ-С дезінфекції: без хімікатів, ефективно та стійко – для безмікробної та безпечної питної води в кожному домогосподарстві.
Mehr lesenСхема установки водоочищення: Огляд
Відкрийте для себе ключові елементи схеми очищення води та їх значення для чистої питної води.
Mehr lesen
Більше продуктів у порівнянні з PURION 2500 36 Вт DUAL ОПД
PURION 2500 36 Вт DUAL ОПД
Цей продукт
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Споживання електроенергії | — | — | — | — | — |
| Пропускна здатність води | — | — | — | — | — |
| Розміри | — | — | — | — | — |
| Рівень безпеки | — | — | — | — | — |
| Мінімальний потік | — | — | — | — | — |
| Рекомендована кількість осіб | — | — | — | — | — |
| Попередня фільтрація | — | — | — | — | — |
| Запасні частини включені | — | — | — | — | — |
| Ціна | 1.665,11€ | 1.589,86€ | 1.503,87€ | 1.009,39€ | 1.041,64€ |
Часті запитання про PURION 2500 36 Вт DUAL ОПД
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про наш продукт.

