PURION 400 12 В/24 В DC OTC
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Підсумок товару
Підсумок товару
✓ Надійна якість ✓ Доступ до запасних частин ✓ Понад 15 років досвіду ✓ Харчова нержавіюча сталь
Комплектація
Комплектація
Про Purion
Про Purion
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Доступні рівні контролю для цього продукту
Наші UV-C-системи пропонують різні рівні контролю, адаптовані до кожної індивідуальної потреби.
Без рівня контролю
- Потрібна ручна перевірка
- Можна використовувати незалежно від техніки
З контролем терміну служби
- Автоматичне вимірювання часу роботи UV-C-лампи
- LED-індикатори стану та попередніх сигналів (зелений/жовтий/червоний)
- Просте використання без ручного підрахунку
Там, де мало місця, PURION 400 почувається як вдома. Компактний дизайн довжиною всього 23,7 см дозволяє встановити її навіть у найменший будинок на колесах. Ризики захворювань, які можуть виникати від води на кемпінгах або заправках, екологічно та економічно запобігаються завдяки вбудованій УФ-С лампі потужністю 10 Вт. З продуктивністю 300 л/год ця установка розрахована так, щоб стабільно забезпечувати навіть більші будинки на колесах знезараженою питною водою. Велика перевага полягає в тому, що вода не змінюється ні в запаху, ні в смаку, ні в складі. Важливі мінерали залишаються у воді і не потребують додаткового додавання. У воді немає дезінфікуючих засобів. Завдяки лампі 10 Вт, яка потребує мало обслуговування і є надзвичайно енергоефективною, додатково економляться час і гроші. Насолоджуйтеся всіма перевагами, які надає вам будинок на колесах, без турбот про мікробне забруднення вашої питної води.
За допомогою електричних з'єднань 12 В DC або 24 В DC цю установку можна інтегрувати в різні електричні кола. Прикладами є акумулятори, сонячні панелі або електричне коло будинку на колесах. Особливо для сонячних панелей акумулятор є необхідним, оскільки УФ-С лампа повинна постійно отримувати напругу.
Ця УФ-С дезінфекційна установка від PURION відповідає всім технічним вимогам до питної води. Використана нержавіюча сталь 1.4571 також використовується в харчовій промисловості і відповідає нормам. Дотримуючись максимальної пропускної здатності, виконується необхідна доза УФ-С 400 Дж/м² при УФ-С передачі 90% T1 см. Таким чином, ця УФ-С установка досягає рівня дезінфекції 99,99%, який вимагає законодавець. З причин захисту торгової марки ця установка не має сертифіката DVGW, тому в окремих випадках необхідно проконсультуватися з органами охорони здоров'я щодо можливості використання УФ-С дезінфекційної установки.
| Hersteller | PURION ТзОВ |
| Typ | PURION 400 |
| Durchsatz | 300 л/год питної води |
| UVC-Transmission | 90% T1 см |
| Wassertemperatur | 2 °C до 40 °C |
| Reaktor | Нержавіюча сталь 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1/2" |
| Dichtung | ФПМ |
| Dimensionen (L x B in mm) | 237 x 42 |
| Flanschabstand | 172 мм |
| Gewicht | 1 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 год |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 Дж/м² |
| Elektrischer Anschluss | 12VDC або 24VDC |
| Leistung | 10 Вт |
| Absicherung | 10 А |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Цікаві статті про PURION 400 12 В/24 В DC OTC
Посібник з УФ-С дезінфекції: Все, що вам потрібно знати - Питна вода
Відчуйте переваги УФ-С дезінфекції: без хімікатів, ефективно та стійко – для безмікробної та безпечної питної води в кожному домогосподарстві.
Mehr lesenСхема установки водоочищення: Огляд
Відкрийте для себе ключові елементи схеми очищення води та їх значення для чистої питної води.
Mehr lesenPURION Дезінфекційні установки: Ефективна обробка води для безпечної питної води
PURION Установки УФ-дезінфекції забезпечують безхімічну та ефективну дезінфекцію питної води. Чи то для домогосподарств, чи для більших застосувань – вони прості в установці, мало потребують обслуговування та забезпечують надійну гігієну з максимальною безпекою.
Mehr lesen
Інші товари в порівнянні з PURION 400 12 В/24 В DC OTC
PURION 400 12 В/24 В DC OTC
Цей продукт
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Споживання електроенергії | — | — | — | — | — |
| Пропускна здатність води | — | — | — | — | — |
| Розміри | — | — | — | — | — |
| Рівень безпеки | — | — | — | — | — |
| Мінімальний потік | — | — | — | — | — |
| Рекомендована кількість осіб | — | — | — | — | — |
| Попередня фільтрація | — | — | — | — | — |
| Запасні частини включені | — | — | — | — | — |
| Функція насоса | — | — | — | — | — |
| Ціна | 618,34€ | 618,34€ | 477,07€ | 1.476,86€ | 1.520,33€ |
Часті запитання про PURION 400 12 В/24 В DC OTC
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про наш продукт.

