PURION 2500 90 Вт DUAL OTC
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Короткий опис продукту
Короткий опис продукту
✓ Надійна якість ✓ Доступ до запасних частин ✓ Більше ніж 15 років досвіду ✓ Харчова нержавіюча сталь
Обсяг поставки
Обсяг поставки
Про Пуріон
Про Пуріон
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Доступні рівні моніторингу для цього продукту
Наші системи UV-C пропонують різні рівні моніторингу, які адаптовані до кожної окремої вимоги.
З контролем терміну служби
- Автоматичне вимірювання часу роботи лампи UV-C
- Світлодіодні індикатори стану та попередні тривоги (зелений/жовтий/червоний)
- Простий у використанні без ручного підрахунку
З сенсорним контролем
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори потужності (зелений/жовтий/червоний)
- Негайне виявлення забруднення або втрати продуктивності
- Оптимальний контроль без додаткових зусиль
З електромагнітним клапаном
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори інтенсивності (зелений/жовтий/червоний)
- Автоматичне відключення при падінні електроенергії
- Безпотужний електромагнітний клапан захищає навіть у разі відключення електроенергії
- Максимальна ефективність і простота використання
Загальною потужністю 8.000 л/год PURION 2500 90W Dual є надзвичайно великою установкою для УФ-дезінфекції, яка використовується в основному в готелях і великих багатоквартирних будинках. Технічно ця установка базується на двох звичайних PURION 2500 90W, які з'єднані послідовно. Це подвоює час перебування води в установці, і відповідно, можна дезінфікувати більше води. Процес УФ-дезінфекції цілеспрямовано руйнує ДНК-зв'язки бактерій і вірусів, завдяки чому вони вважаються знищеними. При цьому смак і запах залишаються незмінними, а склад води зберігається. У цій установці для УФ-дезінфекції, яка потребує мало обслуговування і є надійною, лампи можна легко замінити під час роботи. Така заміна відбувається рідко, оскільки лампи мають дуже довгий термін служби. PURION 2500 90W Dual дає клієнтам і орендарям впевненість у тому, що вони п'ють чисту і безмікробну воду.
Завдяки широкодіапазонному електронному баласту ця установка розрахована на діапазон напруги від 85 до 264 В і може використовуватися в багатьох різних країнах. Установка оснащена євровилкою і може бути використана з адаптером (не входить в комплект) для інших типів вилок.
Ця установка є проточною установкою. Вона потребує невеликого, постійного потоку води, оскільки УФ-лампа нагріває воду настільки сильно, що термін служби УФ-лампи може бути скорочений.
Ця УФ-дезінфекційна установка від PURION відповідає всім технічним вимогам до санітарних норм питної води. Використана нержавіюча сталь 1.4571 також використовується в харчовій промисловості і відповідає стандартам. При дотриманні максимальної пропускної здатності забезпечується необхідна доза УФ-C в 400 Дж/м² при УФ-C трансмісії 90% T1 см. Таким чином, ця УФ-C установка досягає рівня дезінфекції 99,99%, що вимагає законодавець. З причин захисту торгових марок ця установка не має DVGW-сертифікату, тому в окремих випадках слід узгодити з санітарною службою можливість використання УФ-C дезінфекційної установки.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | PURION 2500 90W DUAL |
| Durchsatz | 8.000 л/год питної води |
| UVC-Transmission | 90% T1 см |
| Wassertemperatur | 8 °C до 40 °C |
| Reaktor | Нержавіюча сталь 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | ФПМ |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 42 (2x) |
| Flanschabstand | 850 мм |
| Gewicht | 7 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 год |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Dosis | 400 Дж/м² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 В, 50 - 60 Гц |
| Leistung | 90 Вт (2x) |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 бар |
Цікаві пости про PURION 2500 90 Вт DUAL OTC
Посібник з УФ-С дезінфекції: Все, що вам потрібно знати - Питна вода
Відчуйте переваги УФ-С дезінфекції: без хімікатів, ефективно та стійко – для безмікробної та безпечної питної води в кожному домогосподарстві.
Mehr lesenСхема установки водоочищення: Огляд
Відкрийте для себе ключові елементи схеми очищення води та їх значення для чистої питної води.
Mehr lesen
Більше продуктів у порівнянні з PURION 2500 90 Вт DUAL OTC
PURION 2500 90 Вт DUAL OTC
Цей продукт
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Споживання електроенергії | — | — | — | — | — |
| Пропускна здатність води | — | — | — | — | — |
| Розміри | — | — | — | — | — |
| Рівень безпеки | — | — | — | — | — |
| Мінімальний потік | — | — | — | — | — |
| Рекомендована кількість осіб | — | — | — | — | — |
| Попередня фільтрація | — | — | — | — | — |
| Запасні частини включені | — | — | — | — | — |
| Ціна | 19,346.00 kr | 22,979.00 kr | 21,959.00 kr | 15,087.00 kr | 8,289.00 kr |
Часті запитання про PURION 2500 90 Вт DUAL OTC
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про наш продукт.

