PURION IBC DN225 17W SPL BS OTC
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Набір IBC Tank Set 17W від PURION знаходить своє застосування для малих IBC-танків та автономного забезпечення. Він захищає бак від заражень, наприклад, утворення біоплівки. Зокрема, повітря, що надходить під час забору води, дезінфікується в баку, через що дуже швидко можуть виникнути зараження. Цей набір особливо доцільно використовувати в комбінації з проточними установками від PURION, оскільки він захищає як бак від надмірного зараження, так і вода під час забору обробляється до якості питної води.
Властивості IBC Tank Set 17W від PURION:
Плюс (OTC/моніторинг терміну служби)
Повний контроль лампи за допомогою інтегрованого моніторингу терміну служби, який сигналізує, коли гарантований термін служби в 10 000 годин роботи закінчено і лампу потрібно замінити.
Захист від осколків
Захисне скло додатково покрите тефлоновим шаром, щоб у разі аварії, наприклад, під час очищення, не виникали скляні уламки, що ефективно захищає бак від забруднення та людей від травм
Система безпеки
Занурювальний випромінювач додатково закріплений 3 металевими стрижнями, щоб він був жорстким і міг бути вільно підвішеним у баку.
Довжина занурення
Довжина занурення цієї установки становить 412 мм, що робить її придатною для малих баків і автономного живлення.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | PURION Набір IBC DN225 UV 17 Вт |
| Durchsatz | залежно від середовища та геометричної структури контейнера потрібен розрахунок |
| Gewicht | 1 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 год |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 В 50/60 Гц |
| Leistung | 17 Вт |
| Absicherung | 10 А |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 бар |
| Befestigung | Універсальне кріплення для гнучкого монтажу |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 мм |
Interessante Beiträge zu PURION IBC DN225 17W SPL BS OTC
Посібник: УФ-С дезінфекція для знезараження баків – принцип роботи, виклики та оптимальні рішення
Знезараження резервуарів є важливим, оскільки стояча вода сприяє розмноженню мікробів. УФ-С дезінфекція ефективна, але її слід поєднувати з проточною дезінфекцією та фільтрацією для забезпечення максимальної якості та безпеки води.
Mehr lesen
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION IBC DN225 17W SPL BS OTC
PURION IBC DN225 17W SPL BS OTC
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Споживання електроенергії | — | — | — | — |
| Призначення | — | — | — | — |
| Глибина занурення | — | — | — | — |
| Рівень безпеки | — | — | — | — |
| Preis | 3.218,00 zł | 3.804,00 zł | 3.120,00 zł | 2.730,00 zł |
Häufig gestellte Fragen zu PURION IBC DN225 17W SPL BS OTC
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

