Доступні рівні моніторингу для цього продукту
Наші UV-C установки пропонують різні рівні моніторингу, які адаптовані до кожної індивідуальної вимоги.
З сенсорним моніторингом
- Постійний моніторинг потужності UV-C
- Світлодіодні індикатори для інтенсивності (Зелений/Жовтий/Червоний)
- Миттєве виявлення забруднень або зниження потужності
- Оптимальний контроль без додаткових зусиль
ab 2.963,88€
ОбраноТехнічні дані
Тут ви знайдете всі технічні специфікації.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | PURION 2501 E 106W СЕРТИФІКАТ |
| Durchsatz | 3.400 л/год питної води |
| UVC-Transmission | 94% T1 см |
| Wassertemperatur | 2 ºC - 90 ºC |
| Reaktor | Нержавіюча сталь 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | Tri Clamp DN40 або R 1 1/2“ |
| Dichtung | KTW/W270 (медіаконтактні частини) |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 85 |
| Flanschabstand | 810 мм |
| Gewicht | 8 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 годин |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 Дж/м² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 В, 50 - 60 Гц |
| Leistung | 106 Вт |
| Absicherung | 10 А |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 бар |
Завантаження
Технічні документи для завантаження
Комплектація
Що входить до комплектації
Часті запитання
Тут ви знайдете відповіді на найчастіші запитання щодо нашого продукту.
Відповідні аксесуари для PURION DVGW Zert.


Відповідні статті до продукту

Посібник з УФ-С дезінфекції: Все, що вам потрібно знати - Питна вода
Відчуйте переваги УФ-С дезінфекції: без хімікатів, ефективно та стійко – для безмікробної та безпечної питної води в кожному домогосподарстві.

Схема установки водоочищення: Огляд

PURION Дезінфекційні установки: Ефективна обробка води для безпечної питної води
PURION Установки УФ-дезінфекції забезпечують безхімічну та ефективну дезінфекцію питної води. Чи то для домогосподарств, чи для більших застосувань – вони прості в установці, мало потребують обслуговування та забезпечують надійну гігієну з максимальною безпекою.
Останній перегляд
Усе важливе про доставку та купівлю
Потрібна допомога? Ми тут для тебе!
Телефон: +49 3641 327 9697
Офіційний дилер Purion
Доставка по всій Європі






Завантажити технічний паспорт