AIRPURION 36 В сухий
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Короткий опис продукту
Короткий опис продукту
Обсяг поставки
Обсяг поставки
Про Пуріон
Про Пуріон
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Для дезінфекції повітря та поверхонь підходить серія AIRPURION, випромінювачі якої можуть працювати безпосередньо або опосередковано. Задня частина покрита полірованим алюмінієм, що забезпечує ідеальне використання потужності. Завдяки руйнуванню ДНК мікроорганізмів, установка для УФ-С дезінфекції забезпечує оптимальну дезінфекцію бактерій, мікробів та вірусів. Ефективні UV-C лампи PURION працюють з високою продуктивністю і дуже довгим терміном служби в 10 000 годин. Ця установка може працювати тільки в приміщеннях, де немає людей або тварин. Будь ласка, прочитайте попередження з цього приводу.
Установки AIRPURION-Dry призначені для використання в сухих приміщеннях. При цьому UV-C лампи не знаходяться в системі занурювальних труб, що відображається на вигіднішій ціні.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | AIRPURION 36 В сухий |
| Gewicht | 3 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 год |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 В, 50 - 60 Гц |
| Leistung | 36 Вт |
| Absicherung | 10 А |
| Bestrahlungsbreite | 750 мм |
| Desinfektionsgrad 88% | прибл. 26 м³ об'єму приміщення |
| Desinfektionsgrad 80% | прибл. 53 м³ об'єм приміщення |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 100 |
Часті запитання про AIRPURION 36 В сухий
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про наш продукт.

