PURION IBC Universal 36W SPL BS
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Набір IBC Tank Set 36W від PURION знаходить своє застосування для чистої води. Він захищає бак від забруднень, наприклад, утворення біоплівки. Зокрема, при заборі води дезінфікується повітря, що надходить у бак, через яке дуже швидко можуть виникати забруднення. Цей набір особливо доцільний у поєднанні з проточними системами від PURION, оскільки при цьому як бак захищається від надмірного забруднення, так і вода при заборі обробляється до якості питної води.
Властивості IBC Tank Set 36W від PURION:
Захист від уламків
Захисне скло додатково покрите тефлоновим шаром, щоб у разі аварії, наприклад, під час очищення, не утворювались скляні уламки, і таким чином ефективно захищаються бак від забруднення та люди від травм
Система безпеки
Погружний нагрівач додатково закріплений 3 металевими стрижнями, завдяки чому він жорсткий і може бути вільно підвішений у бак.
Довжина занурення
Довжина занурення цієї установки становить 920 мм, що робить її придатною для чистої води всіх розмірів баків.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | PURION Універсальний набір IBC UV 36 Вт |
| Durchsatz | залежно від середовища та геометричної структури контейнера необхідно провести розрахунок |
| Gewicht | 2,5 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 год |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 В/24 В 50/60 Гц |
| Leistung | 36 Вт |
| Absicherung | 10 А |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 бар |
| Befestigung | Універсальне кріплення для гнучкого монтажу |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 мм |
Interessante Beiträge zu PURION IBC Universal 36W SPL BS
Посібник: УФ-С дезінфекція для знезараження баків – принцип роботи, виклики та оптимальні рішення
Знезараження резервуарів є важливим, оскільки стояча вода сприяє розмноженню мікробів. УФ-С дезінфекція ефективна, але її слід поєднувати з проточною дезінфекцією та фільтрацією для забезпечення максимальної якості та безпеки води.
Mehr lesen
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION IBC Universal 36W SPL BS
PURION IBC Universal 36W SPL BS
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Споживання електроенергії | — | — | — | — |
| Призначення | — | — | — | — |
| Глибина занурення | — | — | — | — |
| Рівень безпеки | — | — | — | — |
| Preis | 585,06€ | 551,88€ | 640,35€ | 640,35€ |
Häufig gestellte Fragen zu PURION IBC Universal 36W SPL BS
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

