PURION 2500 90 Вт DUAL Starter
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Короткий опис продукту
Короткий опис продукту
✓ Надійна якість ✓ Доступ до запасних частин ✓ Понад 15 років досвіду ✓ Нержавіюча сталь, придатна для контакту з харчовими продуктами
Обсяг поставки
Обсяг поставки
Про Пуріон
Про Пуріон
PURION GmbH – Виготовлено в Німеччині з 2006 року
PURION GmbH розробляє та виробляє високоякісні установки УФ-C дезінфекції в Німеччині з 2006 року. Компанія є символом довговічної якості, ефективних технологій і надійної водопідготовки найвищого рівня.
Як офіційний партнер із продажу, UV Concept пропонує не лише доступ до перевірених систем PURION, а й ґрунтовні консультації, індивідуальне проєктування та персональну підтримку — від вибору до введення в експлуатацію.
Доступні рівні моніторингу для цього продукту
Наші системи UV-C пропонують різні рівні моніторингу, які адаптовані до кожної окремої вимоги.
З контролем терміну служби
- Автоматичне вимірювання часу роботи лампи UV-C
- Світлодіодні індикатори стану та попередні тривоги (зелений/жовтий/червоний)
- Простий у використанні без ручного підрахунку
З сенсорним контролем
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори потужності (зелений/жовтий/червоний)
- Негайне виявлення забруднення або втрати продуктивності
- Оптимальний контроль без додаткових зусиль
З електромагнітним клапаном
- Постійний моніторинг показників УФ-С
- Світлодіодні індикатори інтенсивності (зелений/жовтий/червоний)
- Автоматичне відключення при падінні електроенергії
- Безпотужний електромагнітний клапан захищає навіть у разі відключення електроенергії
- Максимальна ефективність і простота використання
Відчуйте видатну продуктивність PURION 2500 90W Dual Starter! Ця УФ-установка підніме якість вашої води на новий рівень. З вражаючою швидкістю потоку 8 000 літрів на годину вона ідеально підходить для багатоквартирних будинків з до 24 осіб.
Серцем цієї установки є її першокласна УФ-технологія, вироблена в Німеччині. Вона гарантує надійну та ефективну дезінфекцію вашої води. З PURION 2500 90W Dual Starter ви можете бути впевнені, що ваше водопостачання завжди гігієнічне та безпечне.
Ми вже подбали про все, щоб полегшити вам установку. Установка постачається з двома попередньо зібраними фільтрами Big Blue розміром 10x4,5 дюймів. Один з цих фільтрувальних елементів з 50 мікронами забезпечує ефективне видалення частинок, тоді як інший оснащений активованим вугіллям для зменшення запахів та забруднень.
Щоб ви могли покладатися на довговічність та якість, всі з'єднання цієї УФ-установки оснащені високоякісними нержавіючими з'єднаннями. Вони забезпечують міцне та надійне з'єднання, яке витримує навіть під тиском.
Як додаткова функція, PURION 2500 90W Dual Starter оснащений моніторингом терміну служби. Ви отримуватимете своєчасні повідомлення, коли настане час замінити УФ-лампи, щоб забезпечити оптимальну продуктивність. Це гарантує, що ваша дезінфекція води залишається безперервною та надійною.
Інвестуйте в найкращу якість води для вашого дому з PURION 2500 90W Dual Starter. Довіряйте німецькій якості та насолоджуйтеся чистою та безпечною водою для вашої родини.
| Hersteller | PURION ТОВ |
| Typ | PURION 2500 90W DUAL Starter |
| Durchsatz | 8.000 л/год питної води |
| UVC-Transmission | 90% T1 см |
| Wassertemperatur | 2 ºC до 40 ºC |
| Reaktor | Нержавіюча сталь 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | ФПМ |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 42 (2x) |
| Flanschabstand | 850 мм |
| Gewicht | 11 кг |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 год |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Dosis | 400 Дж/м² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 В, 50 - 60 Гц |
| Leistung | 90 Вт (2x) |
| Absicherung | 10 А |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 бар |
Цікаві пости про PURION 2500 90 Вт DUAL Starter
Посібник з УФ-С дезінфекції: Все, що вам потрібно знати - Питна вода
Відчуйте переваги УФ-С дезінфекції: без хімікатів, ефективно та стійко – для безмікробної та безпечної питної води в кожному домогосподарстві.
Mehr lesenСхема установки водоочищення: Огляд
Відкрийте для себе ключові елементи схеми очищення води та їх значення для чистої питної води.
Mehr lesen
Більше продуктів у порівнянні з PURION 2500 90 Вт DUAL Starter
PURION 2500 90 Вт DUAL Starter
Цей продукт
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Споживання електроенергії | — | — | — | — |
| Пропускна здатність води | — | — | — | — |
| Розміри | — | — | — | — |
| Рівень безпеки | — | — | — | — |
| Мінімальний потік | — | — | — | — |
| Рекомендована кількість осіб | — | — | — | — |
| Попередня фільтрація | — | — | — | — |
| Запасні частини включено | — | — | — | — |
| Ціна | 1.989,64€ | 883,67€ | 1.635,73€ | 1.104,86€ |
Часті запитання про PURION 2500 90 Вт DUAL Starter
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання про наш продукт.

