AIRPURION 17 W uscat
Disponibil în stoc
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Fabricat în Germania din 2006
PURION GmbH dezvoltă și produce din 2006 instalații de dezinfectare UV-C de înaltă calitate în Germania. Compania este sinonimă cu calitate durabilă, tehnologie eficientă și tratare fiabilă a apei la cel mai înalt nivel.
Ca partener oficial de distribuție, UV Concept oferă nu doar acces la sistemele consacrate PURION, ci și consultanță de specialitate, configurare individuală și suport personal – de la selecție până la punerea în funcțiune.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Pentru dezinfectarea aerului și a suprafețelor, seria AIRPURION este potrivită, ale cărei lămpi pot fi operate direct sau indirect. Partea din spate este acoperită cu aluminiu lustruit, ceea ce permite o utilizare ideală a performanței. Prin descompunerea ADN-ului microorganismelor, instalația de dezinfectare cu UV-C oferă o dezinfectare optimă a bacteriilor, germenilor și virusurilor. Lămpile UV-C eficiente PURION funcționează cu un randament ridicat la o durată de viață foarte lungă de 10.000 de ore. Această instalație poate fi operată doar în încăperi în care nu se află oameni sau animale. Vă rugăm să citiți avertismentele în acest sens.
Instalațiile AIRPURION-Dry sunt destinate utilizării în încăperi uscate. În acest caz, lămpile UV-C nu se află într-un sistem de tuburi de imersie, ceea ce se reflectă într-un preț mai favorabil.
| Hersteller | PURION SRL |
| Typ | AIRPURION 17 W uscat |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 17 W |
| Absicherung | 10 A |
| Bestrahlungsbreite | 300 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | ca. 18 m³ volum de spațiu |
| Desinfektionsgrad 80% | aprox. 36 m³ volum al spațiului |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 700 x 67 x 100 |
Häufig gestellte Fragen zu AIRPURION 17 W uscat
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

