PURION Prefiltru Big Blue particule în suspensie 50 microni
Disponibil în stoc
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Rezumatul produsului
Rezumatul produsului
Domeniul de livrare
Domeniul de livrare
Despre Purion
Despre Purion
PURION GmbH – Fabricat în Germania din 2006
PURION GmbH dezvoltă și produce din 2006 instalații de dezinfectare UV-C de înaltă calitate în Germania. Compania este sinonimă cu calitate durabilă, tehnologie eficientă și tratare fiabilă a apei la cel mai înalt nivel.
Ca partener oficial de distribuție, UV Concept oferă nu doar acces la sistemele consacrate PURION, ci și consultanță de specialitate, configurare individuală și suport personal – de la selecție până la punerea în funcțiune.
Descoperiți varianta de 50 microni a prefiltrului Big Blue 10x4,5" de la PURION și experimentați o purificare a apei și mai eficientă. Cu filtrul său fin de 50 microni, asigură o îndepărtare temeinică a sedimentelor, nisipului, particulelor de rugină și altor impurități grosiere.
Prefiltrul Big Blue în varianta de 50 microni oferă o performanță impresionantă de filtrare, care face apa dumneavoastră cristal clară și curată. Este ideal pentru regiunile cu o concentrație mai mare de suspensii în apă sau pentru utilizarea apei de fântână și ploaie.
Datorită dimensiunii sale generoase de 10x4,5", prefiltrul asigură un debit ridicat și o durată lungă de utilizare, înainte de a fi necesară înlocuirea. Construcția de înaltă calitate garantează o performanță fiabilă și de durată.
Încredeți-vă în calitatea și eficiența variantei de 50 microni a prefiltrului Big Blue de la PURION și bucurați-vă de apă curată și limpede în casa dumneavoastră. Îmbunătățiți calitatea apei și protejați-vă aparatele de uz casnic de impurități. Obțineți prefiltrul Big Blue și experimentați diferența la fiecare sursă de apă.
| Hersteller | PURION SRL |
| Durchsatz | 8.000 l/h |
| Wassertemperatur | 2°C - 45°C |
| Anschlussaußengewinde | 1" IG |
| Dimensionen (L x B in mm) | 345 x 175 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Filtermedium | Prefiltru pentru particule în suspensie |
| Maximaler Betriebsdruck | 6 bar |
Întrebări frecvente despre PURION Prefiltru Big Blue particule în suspensie 50 microni
Aici veți găsi răspunsuri la cele mai frecvente întrebări despre produsul nostru.

