AIRPURION 17 W wilgotno
Dostępne w magazynie
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Wyprodukowano w Niemczech od 2006 roku
PURION GmbH od 2006 roku opracowuje i produkuje w Niemczech wysokiej jakości instalacje do dezynfekcji UV-C. Firma jest synonimem trwałej jakości, wydajnej technologii i niezawodnego uzdatniania wody na najwyższym poziomie.
Jako oficjalny partner handlowy UV Concept oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych systemów PURION, ale także fachowe doradztwo, indywidualne projektowanie i osobiste wsparcie – od wyboru aż po uruchomienie.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Do dezynfekcji powietrza i powierzchni nadaje się seria AIRPURION, której promienniki mogą być używane bezpośrednio lub pośrednio. Tył jest pokryty polerowanym aluminium, co zapewnia idealne wykorzystanie wydajności. Dzięki rozkładowi DNA mikroorganizmów, instalacja do dezynfekcji UV-C oferuje optymalną dezynfekcję bakterii, zarazków i wirusów. Wydajne lampy UV-C PURION pracują z wysoką wydajnością przy bardzo długiej żywotności wynoszącej 10 000 godzin. Ta instalacja może być używana tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie ani zwierzęta. Proszę przeczytać ostrzeżenia dotyczące tego.
W wersji humid, instalacje Airpurion nadają się również do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. W takim przypadku lampa UV-C znajduje się w systemie rur zanurzeniowych, który chroni elektronikę przed wilgocią. Ponieważ system rur zanurzeniowych również wykonany jest z kwarcowego szkła, nie ma utraty wydajności w porównaniu do wersji Dry.
| Hersteller | PURION Sp. z o.o. |
| Typ | AIRPURION 17 W wilgotny |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 godz. |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 17 W |
| Absicherung | 10 A |
| Bestrahlungsbreite | 300 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | ok. 18 m³ objętości pomieszczenia |
| Desinfektionsgrad 80% | ok. 36 m³ objętości pomieszczenia |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 700 x 67 x 100 |
Häufig gestellte Fragen zu AIRPURION 17 W wilgotno
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

