PURION 2000 OPD
Dostępne w magazynie
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
✓ Niezawodna jakość ✓ Dostęp do części zamiennych ✓ Ponad 15 lat doświadczenia ✓ Stal nierdzewna do kontaktu z żywnością
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Wyprodukowano w Niemczech od 2006 roku
PURION GmbH od 2006 roku opracowuje i produkuje w Niemczech wysokiej jakości instalacje do dezynfekcji UV-C. Firma jest synonimem trwałej jakości, wydajnej technologii i niezawodnego uzdatniania wody na najwyższym poziomie.
Jako oficjalny partner handlowy UV Concept oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych systemów PURION, ale także fachowe doradztwo, indywidualne projektowanie i osobiste wsparcie – od wyboru aż po uruchomienie.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Mit Sensorüberwachung
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Leistungsintensität (Grün/Gelb/Rot)
- Sofortige Erkennung von Verschmutzungen oder Leistungsabfall
- Optimale Kontrolle ohne zusätzlichen Aufwand
Mit Magnetventil
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Intensität (Grün/Gelb/Rot)
- Automatische Abschaltung bei Leistungsabfall
- Stromloses Magnetventil schützt auch bei Stromausfall
- Maximale Effizienz und Benutzerfreundlichkeit
Urządzenie PURION 2000 jest dostępne w elektropolerowanej stali nierdzewnej. Znajduje zastosowanie w dezynfekcji wody pitnej dla przepływów do 2000 l/h i transmisji (lub zmętnienia) wody wynoszącej co najmniej 90% na cm. Zastosowane promienniki UV charakteryzują się długą żywotnością, wysoką wydajnością dezynfekcji i niskim zużyciem energii. Zasilanie odbywa się przy 230 V/50 Hz lub 110 V/60 Hz.
Kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe i beznarzędziowe wyjmowanie lamp oraz ich wymianę, na przykład na końcu okresu użytkowania promienników. Do celów czyszczenia rurka kwarcowa może być również demontowana i montowana bez użycia narzędzi. Woda do uzdatnienia przepływa przez obudowę i jest celowo prowadzona wzdłuż rurki kwarcowej, w której zamontowana jest lampa. Niewielka grubość filmu wodnego wynosząca zaledwie 7,5 mm, co oznacza odległość między wyjściem światła UV na powierzchni rurki kwarcowej a wewnętrzną ścianą obudowy, gwarantuje optymalne przenikanie wody przez światło UV.
| Hersteller | PURION Sp. z o.o. |
| Typ | PURION 2000 |
| Durchsatz | 2.000 l/h wody pitnej |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 8 °C do 40 °C |
| Reaktor | Stal nierdzewna 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 578 x 42 |
| Flanschabstand | 500 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10 000 godzin |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Interessante Beiträge zu PURION 2000 OPD
Poradnik dotyczący dezynfekcji UVC: Wszystko, co musisz wiedzieć - Woda pitna
Poznaj zalety dezynfekcji UVC: bez chemii, skutecznie i zrównoważenie – dla wolnej od zarazków i bezpiecznej wody pitnej w każdym gospodarstwie domowym.
Czytaj więcejSchemat instalacji uzdatniania wody: Przegląd
Odkryj kluczowe elementy schematu uzdatniania wody i ich znaczenie dla czystej wody pitnej.
Czytaj więcejPURION Instalacje dezynfekcyjne: Skuteczne uzdatnianie wody dla bezpiecznej wody pitnej
PURION Instalacje dezynfekcji UVC zapewniają chemicznie wolną i skuteczną wodę pitną bez zarazków. Niezależnie od tego, czy są przeznaczone do gospodarstw domowych, czy większych zastosowań – są łatwe w instalacji, wymagają niewielkiej konserwacji i oferują niezawodną higienę z maksymalnym bezpieczeństwem.
Czytaj więcej
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION 2000 OPD
PURION 2000 OPD
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Zużycie prądu | — | — | — | — |
| Przepływ wody | — | — | — | — |
| Wymiary | — | — | — | — |
| Poziom bezpieczeństwa | — | — | — | — |
| Minimalny przepływ | — | — | — | — |
| Zalecana liczba osób | — | — | — | — |
| Filtracja wstępna | — | — | — | — |
| Części zamienne w zestawie | — | — | — | — |
| Preis | 1.086,56€ | 1.830,79€ | 1.075,11€ | 857,58€ |
Häufig gestellte Fragen zu PURION 2000 OPD
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

