AIRPURION 48 W wilgotno
Dostępne w magazynie
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Wyprodukowano w Niemczech od 2006 roku
PURION GmbH od 2006 roku opracowuje i produkuje w Niemczech wysokiej jakości instalacje do dezynfekcji UV-C. Firma jest synonimem trwałej jakości, wydajnej technologii i niezawodnego uzdatniania wody na najwyższym poziomie.
Jako oficjalny partner handlowy UV Concept oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych systemów PURION, ale także fachowe doradztwo, indywidualne projektowanie i osobiste wsparcie – od wyboru aż po uruchomienie.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Do dezynfekcji powietrza i powierzchni nadaje się seria AIRPURION, której promienniki mogą być używane bezpośrednio lub pośrednio. Tył pokryty jest polerowanym aluminium, co zapewnia idealne wykorzystanie mocy. Dzięki rozkładowi DNA mikroorganizmów, instalacja dezynfekcji UV-C zapewnia optymalną dezynfekcję bakterii, zarazków i wirusów. Wydajne lampy UV-C PURION pracują z wysoką wydajnością przy bardzo długiej żywotności wynoszącej 10 000 godzin. Urządzenie to można używać tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie ani zwierzęta. Proszę zapoznać się z ostrzeżeniami.
Urządzenia AIRPURION-Dry są przeznaczone do użytku w suchych pomieszczeniach. Lampy UV-C nie znajdują się w systemie rur zanurzeniowych, co przekłada się na korzystniejszą cenę.
| Hersteller | PURION Sp. z o.o. |
| Typ | AIRPURION 48 W wilgotno |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 A |
| Bestrahlungsbreite | 380 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | ok. 35 m³ objętości pomieszczenia |
| Desinfektionsgrad 80% | ok. 70 m³ objętości przestrzeni |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 700 x 67 x 100 |
Häufig gestellte Fragen zu AIRPURION 48 W wilgotno
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

