AIRPURION 36 W wilgotny
Dostępne w magazynie
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Podsumowanie produktu
Podsumowanie produktu
Zakres dostawy
Zakres dostawy
O Purionie
O Purionie
PURION GmbH – Wyprodukowano w Niemczech od 2006 roku
PURION GmbH od 2006 roku opracowuje i produkuje w Niemczech wysokiej jakości instalacje do dezynfekcji UV-C. Firma jest synonimem trwałej jakości, wydajnej technologii i niezawodnego uzdatniania wody na najwyższym poziomie.
Jako oficjalny partner handlowy UV Concept oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych systemów PURION, ale także fachowe doradztwo, indywidualne projektowanie i osobiste wsparcie – od wyboru aż po uruchomienie.
Do dezynfekcji powietrza i powierzchni nadaje się seria AIRPURION, której lampy mogą być używane bezpośrednio lub pośrednio. Tylna strona jest pokryta polerowanym aluminium, co zapewnia idealne wykorzystanie wydajności. Dzięki rozkładowi DNA mikroorganizmów, instalacja dezynfekcji UV-C oferuje optymalną dezynfekcję bakterii, zarazków i wirusów. Wydajne lampy UV-C PURION działają z wysoką wydajnością przy bardzo długiej żywotności wynoszącej 10 000 godzin. Ta instalacja może być używana tylko w pomieszczeniach, w których nie ma ludzi ani zwierząt. Prosimy o zapoznanie się z ostrzeżeniami.
W wersji humid, instalacje Airpurion nadają się również do użytku w pomieszczeniach wilgotnych. Lampa UV-C znajduje się w systemie rur zanurzeniowych, który chroni elektronikę przed wilgocią. Ponieważ system rur zanurzeniowych również wykonany jest z kwarcowego szkła, nie ma utraty wydajności w porównaniu do wersji Dry.
| Hersteller | PURION Sp. z o.o. |
| Typ | AIRPURION 36 W wilgotny |
| Gewicht | 3 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 A |
| Bestrahlungsbreite | 750 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | ok. 26 m³ objętości |
| Desinfektionsgrad 80% | ok. 53 m³ objętości pomieszczenia |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 100 |
Często zadawane pytania dot AIRPURION 36 W wilgotny
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego produktu.

