AIRPURION 36 W suche
Dostępne w magazynie
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Wyprodukowano w Niemczech od 2006 roku
PURION GmbH od 2006 roku opracowuje i produkuje w Niemczech wysokiej jakości instalacje do dezynfekcji UV-C. Firma jest synonimem trwałej jakości, wydajnej technologii i niezawodnego uzdatniania wody na najwyższym poziomie.
Jako oficjalny partner handlowy UV Concept oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych systemów PURION, ale także fachowe doradztwo, indywidualne projektowanie i osobiste wsparcie – od wyboru aż po uruchomienie.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Do dezynfekcji powietrza i powierzchni nadaje się seria AIRPURION, której promienniki mogą być używane bezpośrednio lub pośrednio. Tył jest pokryty polerowanym aluminium, co zapewnia idealne wykorzystanie wydajności. Poprzez rozkład DNA mikroorganizmów, instalacja dezynfekcyjna UV-C oferuje optymalną dezynfekcję bakterii, zarazków i wirusów. Efektywne lampy UV-C PURION pracują z wysoką wydajnością przy bardzo długiej żywotności wynoszącej 10 000 godzin. Ta instalacja może być używana tylko w pomieszczeniach, w których nie przebywają ludzie ani zwierzęta. Proszę przeczytać ostrzeżenia dotyczące tego.
Instalacje AIRPURION-Dry są przeznaczone do użytku w suchych pomieszczeniach. Lampy UV-C nie znajdują się w systemie zanurzeniowym, co przekłada się na korzystniejszą cenę.
| Hersteller | PURION Sp. z o.o. |
| Typ | AIRPURION 36 W suche |
| Gewicht | 3 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 A |
| Bestrahlungsbreite | 750 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | ok. 26 m³ objętości pomieszczenia |
| Desinfektionsgrad 80% | ok. 53 m³ objętości |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 100 |
Häufig gestellte Fragen zu AIRPURION 36 W suche
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

