PURION 2500 36 W DUAL OPD
Dostępne w magazynie
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Podsumowanie produktu
Podsumowanie produktu
✓ Niezawodna jakość ✓ Dostęp do części zamiennych ✓ Ponad 15 lat doświadczenia ✓ Stal nierdzewna odpowiednia do kontaktu z żywnością
Zakres dostawy
Zakres dostawy
O Purionie
O Purionie
PURION GmbH – Wyprodukowano w Niemczech od 2006 roku
PURION GmbH od 2006 roku opracowuje i produkuje w Niemczech wysokiej jakości instalacje do dezynfekcji UV-C. Firma jest synonimem trwałej jakości, wydajnej technologii i niezawodnego uzdatniania wody na najwyższym poziomie.
Jako oficjalny partner handlowy UV Concept oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych systemów PURION, ale także fachowe doradztwo, indywidualne projektowanie i osobiste wsparcie – od wyboru aż po uruchomienie.
Urządzenie PURION 2500 36W Dual dezynfekuje wodę pitną za pomocą fizycznej metody dezynfekcji UV-C. W procesie tym celowo eliminowane są bakterie i wirusy, nie dodaje się żadnych dodatków do wody ani nie usuwa się z niej ważnych składników, takich jak minerały, dzięki czemu pozostaje ona całkowicie bez smaku i zapachu. Urządzenie PURION 2500 36W Dual opiera się na dwóch urządzeniach typu PURION 2500 36W, które zostały połączone szeregowo. Dzięki dłuższemu czasowi przebywania wody, maksymalna wydajność tego urządzenia podwaja się do 5.000 l/h. To wystarcza, aby zaopatrzyć w świeżo zdezynfekowaną wodę pitną dom wielorodzinny z maksymalnie 20 osobami. W porównaniu do tej wydajności, koszty energii są niezwykle niskie, a dzięki długiej żywotności lampy koszty wymiany są jeszcze mniej znaczące. W dużych gospodarstwach domowych bezbłędna i prawidłowa dezynfekcja wody pitnej jest bardzo ważna, a urządzenie PURION 2500 36W Dual spełnia to zadanie za Ciebie.
Dzięki szerokonapięciowemu układowi zasilania, to urządzenie jest przystosowane do zakresu napięcia 85-264V i może być używane w wielu różnych krajach. Urządzenie jest wyposażone w wtyczkę europejską i może być używane z innymi typami wtyczek za pomocą adaptera (nie wchodzi w skład zestawu).
| Hersteller | PURION Sp. z o.o. |
| Typ | PURION 2500 36W DUAL |
| Durchsatz | 5.000 l/h wody pitnej |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2 ºC do 40 ºC |
| Reaktor | Stal nierdzewna 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 42 (2x) |
| Flanschabstand | 850 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 godzin |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 36 W (2x) |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 barów |
Ciekawe wpisy dot PURION 2500 36 W DUAL OPD
Poradnik dotyczący dezynfekcji UVC: Wszystko, co musisz wiedzieć - Woda pitna
Poznaj zalety dezynfekcji UVC: bez chemii, skutecznie i zrównoważenie – dla wolnej od zarazków i bezpiecznej wody pitnej w każdym gospodarstwie domowym.
Czytaj więcejSchemat instalacji uzdatniania wody: Przegląd
Odkryj kluczowe elementy schematu uzdatniania wody i ich znaczenie dla czystej wody pitnej.
Czytaj więcej
Więcej produktów w porównaniu z PURION 2500 36 W DUAL OPD
PURION 2500 36 W DUAL OPD
Ten produkt
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Zużycie energii elektrycznej | — | — | — | — | — |
| Przepływ wody | — | — | — | — | — |
| Wymiary | — | — | — | — | — |
| Poziom bezpieczeństwa | — | — | — | — | — |
| Minimalny przepływ | — | — | — | — | — |
| Zalecana liczba osób | — | — | — | — | — |
| Filtracja wstępna | — | — | — | — | — |
| Części zamienne w zestawie | — | — | — | — | — |
| Cena | 1.653,78€ | 1.549,00€ | 1.469,00€ | 979,00€ | 1.019,00€ |
Często zadawane pytania dot PURION 2500 36 W DUAL OPD
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego produktu.

