PURION IBC Universal 17W SPL BS OTC
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Made in Germany siden 2006
PURION GmbH har siden 2006 utviklet og produsert høykvalitets UV-C-desinfeksjonsanlegg i Tyskland. Selskapet står for langvarig kvalitet, effektiv teknologi og pålitelig vannbehandling på høyeste nivå.
Som offisiell distribusjonspartner tilbyr UV Concept ikke bare tilgang til de velprøvde PURION-systemene, men også solid rådgivning, individuell tilpasning og personlig support – fra valg til igangkjøring.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
PURION IBC Tank Set 17W finner sin anvendelse i små IBC-tanker og selvstendig forsyning. Det beskytter tanken mot forurensning, for eksempel dannelse av en biofilm. Spesielt blir innstrømmende luft desinfisert når vannet trekkes ut av tanken, noe som raskt kan forårsake forurensning. Dette settet er spesielt nyttig i kombinasjon med gjennomstrømningsanlegg fra PURION, da det både beskytter tanken mot for sterk forurensning og behandler vannet til drikkevannskvalitet ved uttak.
Egenskaper til PURION IBC Tank Set 17W:
Plus (OTC/Levetidsovervåking)
Full kontroll over lampen ved hjelp av den integrerte levetidsovervåkingen, som signaliserer når den garanterte levetiden på 10.000 driftstimer er utløpt og lampen må byttes.
Splintbeskyttelse
Beskyttelsesglasset er i tillegg belagt med et teflonlag slik at det ikke oppstår glasskår ved en ulykke, for eksempel under rengjøring, og dermed effektivt beskytter tanken mot forurensning og mennesker mot skader
Sikkerhetssystem
Dypstråleren er i tillegg sikret med 3 metallstenger, slik at den er stiv og kan henges fritt inn i tanken.
Innstikkslengde
Innstikkslengden til dette anlegget er 412 mm og er dermed egnet for små tanker og selvstendig strømforsyning.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION IBC UV Sett 17 W Universell OTC |
| Durchsatz | avhengig av mediet og den geometriske strukturen til beholderen er en beregning nødvendig |
| Gewicht | 1 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 t |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 V 50/60 Hz |
| Leistung | 17 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
| Befestigung | Universell brakett for fleksibel montering |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 mm |
Interessante Beiträge zu PURION IBC Universal 17W SPL BS OTC
Guide: UVC-desinfeksjon for tankdesinfisering – Funksjonsmåte, utfordringer og optimale løsninger
Tankdesinfeksjon er essensiell, da stillestående vann fremmer bakterievekst. UVC-desinfeksjon er effektiv, men bør kombineres med gjennomstrømningsdesinfeksjon og filtrering – for maksimal vannkvalitet og sikkerhet.
Mehr lesen
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION IBC Universal 17W SPL BS OTC
PURION IBC Universal 17W SPL BS OTC
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Strømforbruk | — | — | — | — |
| Bruksformål | — | — | — | — |
| Nedsenkningslengde | — | — | — | — |
| Sikkerhetsnivå | — | — | — | — |
| Preis | 2.729,00 zł | 3.412,00 zł | 3.119,00 zł | 3.217,00 zł |
Häufig gestellte Fragen zu PURION IBC Universal 17W SPL BS OTC
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

