PURION 2500 36W Starter
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktsammendrag
Produktsammendrag
✓ Pålitelig kvalitet ✓ Tilgang til reservedeler ✓ Mer enn 15 års erfaring ✓ Matvaregodkjent rustfritt stål
Leveringsomfang
Leveringsomfang
Om Purion
Om Purion
PURION GmbH – Made in Germany siden 2006
PURION GmbH har siden 2006 utviklet og produsert høykvalitets UV-C-desinfeksjonsanlegg i Tyskland. Selskapet står for langvarig kvalitet, effektiv teknologi og pålitelig vannbehandling på høyeste nivå.
Som offisiell distribusjonspartner tilbyr UV Concept ikke bare tilgang til de velprøvde PURION-systemene, men også solid rådgivning, individuell tilpasning og personlig support – fra valg til igangkjøring.
Tilgjengelige overvåkingsnivåer for dette produktet
Våre UV-C-systemer tilbyr ulike overvåkingsnivåer som er skreddersydd for hvert enkelt behov.
Uten overvåkingsnivå
- Manuell inspeksjon er nødvendig
- Kan brukes uavhengig av teknologi
Med magnetventil
- Permanent overvåking av UV-C ytelse
- Intensitet LED-indikatorer (grønn/gul/rød)
- Automatisk avstenging når strømmen faller
- Strømløs magnetventil beskytter selv ved strømbrudd
- Maksimal effektivitet og brukervennlighet
Vårt UVC-desinfeksjonsanlegg er en høykvalitetsløsning for rengjøring av drikkevannet ditt. Vi er stolte av å tilby deg et produkt som er produsert i Tyskland og oppfyller de høyeste kvalitetsstandardene.
Anlegget er i stand til å desinfisere opptil 2500 liter per time og opererer med svært lavt strømforbruk på bare 36 watt. Med denne ytelsen kan opptil fem fullt åpne vannkraner betjenes samtidig uten at ytelsen påvirkes. Anlegget er designet for husholdninger med opptil 8 personer og tilbyr en rask og effektiv rengjøring av vannet ditt.
UVC-desinfeksjonsanlegget er utstyrt med et aktivt kull- og svevestoff-forfilter for å sikre at vannet ditt er fritt for forurensninger og skadelige bakterier. Anlegget har også en 110-240V bredspenningsenhet som muliggjør bruk over hele verden.
De forhåndsmonterte komponentene og V4A rustfrie stålforbindelsene gjør installasjonen av anlegget rask og enkel. Med vårt UVC-desinfeksjonsanlegg får du en hygienisk og pålitelig måte å rense og desinfisere drikkevannet ditt på. Bestill nå og overbevis deg selv om kvaliteten på produktene våre.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 2500 36W |
| Durchsatz | 2.500 l/t Drikkevann |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2 ºC til 40 ºC |
| Reaktor | Rustfritt stål 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 42 |
| Flanschabstand | 850 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 t |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Interessante innlegg om PURION 2500 36W Starter
Veiledning om UVC-desinfeksjon: Alt du trenger å vite - Drikkevann
Opplev fordelene med UVC-desinfeksjon: Kjemikaliefri, effektiv og bærekraftig – for bakteriefritt og trygt drikkevann i alle husholdninger.
Mehr lesenInstallasjonsskjema for vannbehandling: En oversikt
Oppdag nøkkelingrediensene i et vannbehandlingsskjema og deres betydning for rent drikkevann.
Mehr lesenPURION Desinfeksjonsanlegg: Effektiv vannbehandling for trygt drikkevann
PURION UVC-desinfeksjonsanlegg sørger for kimfritt drikkevann uten kjemikalier og effektivt. Enten for husholdninger eller større anvendelser – de er enkle å installere, krever lite vedlikehold og gir pålitelig hygiene med maksimal sikkerhet.
Mehr lesen
Flere produkter sammenlignet med PURION 2500 36W Starter
PURION 2500 36W Starter
Dette produktet
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Strømforbruk | — | — | — | — |
| Vanngjennomstrømning | — | — | — | — |
| Dimensjoner | — | — | — | — |
| Sikkerhetsnivå | — | — | — | — |
| Minimumsgjennomstrømning | — | — | — | — |
| Anbefalt antall personer | — | — | — | — |
| Forfiltrering | — | — | — | — |
| Reservedeler inkludert | — | — | — | — |
| Pris | 3.879,00 zł | 3.879,00 zł | 7.659,00 zł | 9.319,00 zł |
Ofte stilte spørsmål vedr PURION 2500 36W Starter
Her finner du svar på de oftest stilte spørsmålene om produktet vårt.

