PURION Mobilkonsept
Auf Lager verfügbar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktsammendrag
Produktsammendrag
✓ Pålitelig kvalitet ✓ Tilgang til reservedeler ✓ Mer enn 15 års erfaring ✓ Forhåndsmontert og trykktestet
Leveringsomfang
Leveringsomfang
Om Purion
Om Purion
PURION GmbH – Made in Germany siden 2006
PURION GmbH har siden 2006 utviklet og produsert høykvalitets UV-C-desinfeksjonsanlegg i Tyskland. Selskapet står for langvarig kvalitet, effektiv teknologi og pålitelig vannbehandling på høyeste nivå.
Som offisiell distribusjonspartner tilbyr UV Concept ikke bare tilgang til de velprøvde PURION-systemene, men også solid rådgivning, individuell tilpasning og personlig support – fra valg til igangkjøring.
Tilgjengelige overvåkingsnivåer for dette produktet
Våre UV-C-systemer tilbyr ulike overvåkingsnivåer som er skreddersydd for hvert enkelt behov.
Uten overvåkingsnivå
- Manuell inspeksjon er nødvendig
- Kan brukes uavhengig av teknologi
Det PURION Mobile Concept er den ideelle løsningen for mobil vannbehandling. Det forhåndsmonterte systemet består av to 10"x2,5" forfiltre, et kraftig UV-anlegg med 10W og en pumpe med en imponerende kapasitet på 400 l/h. Alle komponenter er sikkert og praktisk montert i en robust aluminiumsramme.
Takket være de to monterte treveisventilene kan systemet opereres i tre forskjellige tilstander: fylling, sirkulasjon og uttak. I hver av disse tilstandene strømmer vannet gjennom det installerte UVC-anlegget for å sikre høyeste vannkvalitet.
PURION står for høyeste kvalitet, og Mobile Concept er intet unntak. Produsert i Tyskland, overbeviser dette systemet med fremragende utførelse og holdbare komponenter. Forfiltrene er standard fylt med partikkel- og aktivkull for effektivt å fjerne forurensninger og levere rent, sunt vann.
Enten det er for bruk på camping, på båter eller i bobiler, gir PURION Mobile Concept deg friheten til å få tilgang til rent og trygt vann når som helst og hvor som helst.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION Kompaktsystem Mobilkonsept |
| Durchsatz | 400 l/h drikkevann |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2 °C - 40 °C |
| Reaktor | Rustfritt stål 1.4571 |
| Gewicht | 13 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 t |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 12VDC eller 24VDC |
| Leistung | 10 W |
| Absicherung | 8 A |
| Leistung Pumpe | 48 W |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 640 x 300 x 425 |
Interessante innlegg om PURION Mobilkonsept
PURION Kompaktsystemer: Fleksibel vannbehandling for enhver situasjon
PURION Kompaktsystemer tilbyr fleksible løsninger for rent vann – enten det er stasjonært, mobilt eller uavhengig, alltid med UVC-desinfeksjon og flertrinnsfiltrering.
Mehr lesenAutark vannforsyning for mobile applikasjoner: PURION Mobile Concept
Det PURION mobile konseptet: En helhetlig, kjemikaliefri vannbehandling for mobile applikasjoner. Sikkerhet og kvalitet i ett system.
Mehr lesenGlobal Fire Fighters Germany – Brannvesenets hjelpeprosjekt
"GFFG" bruker et ekspedisjonskjøretøy med UV-drikkevannsbehandling for selvstendig hjelp i regioner uten passende infrastruktur.
Mehr lesen
Flere produkter sammenlignet med PURION Mobilkonsept
PURION Mobilkonsept
Dette produktet
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Strømforbruk | — | — | — | — |
| Vanngjennomstrømning | — | — | — | — |
| Dimensjoner | — | — | — | — |
| Sikkerhetsnivå | — | — | — | — |
| Minimum gjennomstrømning | — | — | — | — |
| Anbefalt antall personer | — | — | — | — |
| Forfiltrering | — | — | — | — |
| Reservedeler inkludert | — | — | — | — |
| Pris | 2.653,64€ | 1.336,16€ | 2.024,39€ | 2.260,36€ |
Ofte stilte spørsmål vedr PURION Mobilkonsept
Her finner du svar på de oftest stilte spørsmålene om produktet vårt.

