PURION 2000 ESM
Op voorraad beschikbaar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
✓ Betrouwbare kwaliteit ✓ Toegang tot reserveonderdelen ✓ Meer dan 15 jaar ervaring ✓ Voedselveilig roestvrij staal
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Made in Germany sinds 2006
De PURION GmbH ontwikkelt en produceert sinds 2006 hoogwaardige UV-C-desinfectiesystemen in Duitsland. Het bedrijf staat voor duurzame kwaliteit, efficiënte techniek en betrouwbare waterbehandeling op het hoogste niveau.
Als officiële verkooppartner biedt UV Concept niet alleen toegang tot de beproefde PURION-systemen, maar ook deskundig advies, individuele configuratie en persoonlijke ondersteuning – van de selectie tot de ingebruikname.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Mit Sensorüberwachung
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Leistungsintensität (Grün/Gelb/Rot)
- Sofortige Erkennung von Verschmutzungen oder Leistungsabfall
- Optimale Kontrolle ohne zusätzlichen Aufwand
Mit Magnetventil
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Intensität (Grün/Gelb/Rot)
- Automatische Abschaltung bei Leistungsabfall
- Stromloses Magnetventil schützt auch bei Stromausfall
- Maximale Effizienz und Benutzerfreundlichkeit
De bijlage PURION 2000 is verkrijgbaar in geëlektropuleerd roestvrij staal. Het wordt gebruikt in de ontkieming van drinkwater voor stroomdiensten tot 2000 l/h en een transmissie (of ook bewolkt) van het water van ten minste 90% per cm. De voeding vindt plaats met 230 V/50 Hz of 110 V/60 Hz.
Het compacte ontwerp maakt eenvoudige en gereedschapsvrije lampverwijdering en de verandering van lampen mogelijk, bijvoorbeeld aan het einde van de gebruiksduur van de lamp. Voor schoonmaakdoeleinden kan de kwarts -dipbuis ook zonder gereedschap worden gedemonteerd of geassembleerd. Het te behandelen water stroomt door de behuizing en wordt specifiek geleid langs de kwarts -dipbuis waarin de lamp is gemonteerd. De dikte van de lage waterfilm van slechts 7,5 mm, betekende hier de afstand tussen UV -lichtuitgang op het kwartsbuisoppervlak en de woonwand, garandeert een optimale penetratie van het water door het UV -licht.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 2000 |
| Durchsatz | 2.000 l/h drinkwater |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 8 °C tot 40 °C |
| Reaktor | Roestvrij staal 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 578 x 42 |
| Flanschabstand | 500 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 u |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Interessante Beiträge zu PURION 2000 ESM
Gids voor UVC-desinfectie: Alles wat u moet weten - Drinkwater
Ervaar de voordelen van UVC-desinfectie: chemievrij, effectief en duurzaam - voor kiemvrij en veilig drinkwater in elk huishouden.
Meer lezenInstallatieschema van de waterbehandeling: Een overzicht
Ontdek de sleutelelementen van een waterzuiveringsschema en hun belang voor zuiver drinkwater.
Meer lezenPURION Desinfectie-installaties: Effectieve waterbehandeling voor veilig drinkwater
PURION UVC-desinfectiesystemen zorgen chemievrij en effectief voor kiemvrij drinkwater. Of het nu voor huishoudens of grotere toepassingen is – ze zijn eenvoudig te installeren, onderhoudsarm en bieden betrouwbare hygiëne met maximale veiligheid.
Meer lezen
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION 2000 ESM
PURION 2000 ESM
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Stroomverbruik | — | — | — | — |
| Waterdoorstroming | — | — | — | — |
| Afmetingen | — | — | — | — |
| Veiligheidsniveau | — | — | — | — |
| Minimumdoorstroming | — | — | — | — |
| Aanbevolen aantal personen | — | — | — | — |
| Voorfiltratie | — | — | — | — |
| Reserveonderdelen inbegrepen | — | — | — | — |
| Preis | 13.438,00 kr | 7.975,00 kr | 13.438,00 kr | 6.295,00 kr |
Häufig gestellte Fragen zu PURION 2000 ESM
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

