PURION Tropische doos
Op voorraad beschikbaar
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Productsamenvatting
Productsamenvatting
✓ Betrouwbare kwaliteit ✓ Toegang tot reserveonderdelen ✓ Meer dan 15 jaar ervaring ✓ Voorgemonteerd en drukgetest
Leveringsomvang
Leveringsomvang
Over Purion
Over Purion
PURION GmbH – Made in Germany sinds 2006
De PURION GmbH ontwikkelt en produceert sinds 2006 hoogwaardige UV-C-desinfectiesystemen in Duitsland. Het bedrijf staat voor duurzame kwaliteit, efficiënte techniek en betrouwbare waterbehandeling op het hoogste niveau.
Als officiële verkooppartner biedt UV Concept niet alleen toegang tot de beproefde PURION-systemen, maar ook deskundig advies, individuele configuratie en persoonlijke ondersteuning – van de selectie tot de ingebruikname.
Beschikbare bewakingsniveaus voor dit product
Onze UV-C-installaties bieden verschillende bewakingsniveaus die zijn afgestemd op elke individuele eis.
Zonder bewakingsniveau
- Handmatige inspectie vereist
- Onafhankelijk van techniek bruikbaar
Uitgerust met een 12V pomp, loodgel accu en een PURION 500 UV-C desinfectiesysteem, kan deze tropische box worden gebruikt op moeilijk bereikbare plaatsen. De aluminium box van 600mm x 270mm x 380mm (L x H x B) is robuust, waterdicht en weegt 17kg, waardoor het systeem gemakkelijk te vervoeren is. Dit drinkwatersysteem kan worden gebruikt met een 12V voeding, sigarettenaansteker of een fotovoltaïsch paneel.
| Hersteller | PURION BV |
| Typ | PURION 500 Tropenbox / actief |
| Durchsatz | 400 l/h drinkwater |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2v°C tot 40v°C |
| Reaktor | Roestvrij staal 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1/2" |
| Dichtung | FPM |
| Gewicht | 12,1 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 u |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 12 V, omgekeerde beveiligde koudapparaatstekker |
| Leistung | 10 W |
| Leistung Pumpe | 15 W (actief) |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
| Desinfektionsrate | 99,99% |
| Ausstattung | UV-installatie PURION 500 Opslagaccu 24 Ah Lampfunctiecontrole Zoneregelaar 4A Vandalismebestendige schakelaar |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 560 x 360 x 240 |
Interessante bijdragen over PURION Tropische doos
PURION Compacte systemen: Flexibele waterbehandeling voor elke situatie
PURION Compacte systemen bieden flexibele oplossingen voor schoon water - of het nu stationair, mobiel of autonoom is, altijd met UVC-desinfectie en meerstapsfiltratie.
Meer lezenAutonome watervoorziening voor mobiele toepassingen: PURION Mobiel concept
Het PURION mobiele concept: Een holistische, chemievrije waterbehandeling voor mobiele toepassingen. Veiligheid en kwaliteit in één systeem.
Meer lezenKlantinterviews – Cape Race
De MS „Cape Race“, een omgebouwde diepzeeviskotter, gebruikt UV-desinfectie van UV Concept voor veilig drinkwater op zee.
Meer lezen
Meer producten in vergelijking met PURION Tropische doos
PURION Tropische doos
Dit product
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Stroomverbruik | — | — | — | — |
| Pompfunctie | — | — | — | — |
| Filterdetails | — | Zwevendstoffilter (60 µm) Actievekoolfilter | Zwevendstoffilter (60 µm) Actievekoolfilter | Zwevendstoffilter (60 µm) actievekoolfilter Ontijzingsfilter |
| Waterdoorstroming | — | — | — | — |
| Afmetingen | — | — | — | — |
| Prijs | 1.814,11€ | 2.983,86€ | 1.410,76€ | 2.076,30€ |
Veelgestelde vragen over PURION Tropische doos
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over ons product.

