PURION dupla Big Blue előszűrő
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termék összefoglaló
Termék összefoglaló
Szállítási terjedelem
Szállítási terjedelem
Purionról
Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
az Ön víztisztításához az ultimátum szűrőkészlet! A két Bigblue 10x4,5 hüvelykes előszűrővel kiemelkedő szűrőteljesítményt érhet el. Az egyik szűrő 50 mikronnal eltávolítja a durva szennyeződéseket, míg a másik aktív szénnel klórt és szagokat szüntet meg. Mindkét szűrő előre van szerelve és kiváló minőségű rozsdamentes acél csavarokkal van ellátva, hogy egyszerű telepítést biztosítson.
További bónuszként a készlet tartalmaz egy rozsdamentes acél csatlakozót, hogy zökkenőmentesen integrálhassa PURION UVC berendezését 1 hüvelykes csatlakozással. Így teljes és hatékony víztisztító megoldást kap.
Bízzon meg ennek a szűrőkészletnek a minőségében és megbízhatóságában, hogy megtisztítsa vizét és kiemelkedő vízminőséget biztosítson. Élvezze az otthonában a kristálytiszta, ízletes és egészséges vizet. Fektessen be a jólétébe, és hagyja, hogy ezek a szűrők megbízhatóan optimalizálják a vizét.
| Hersteller | PURION Kft. |
| Durchsatz | 8.000 l/h |
| Wassertemperatur | 2°C - 45°C |
| Anschlussaußengewinde | 1" IG |
| Dimensionen (L x B in mm) | 345 x 580 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Filtermedium | Lebegőanyag- és aktívszén előszűrő |
| Maximaler Betriebsdruck | 6 bar |
Gyakran ismételt kérdések a PURION dupla Big Blue előszűrő
Itt választ talál a termékünkkel kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdésekre.

