PURION IBC Universal 36W OTC SPL BS
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
A PURION IBC tartálykészlet 36W tiszta víz esetén alkalmazható. Megvédi a tartályt a szennyeződésektől, például a biofilm képződésétől. Különösen a víz kivételekor beáramló levegőt fertőtleníti a tartályban, amely nagyon gyorsan szennyeződéseket okozhat. Ez a készlet különösen a PURION áramlási rendszerekkel kombinálva hasznos, mivel így nemcsak a tartályt védik a túlzott szennyeződéstől, hanem a vizet is ivóvíz minőségűvé alakítják a kivételkor.
A PURION IBC tartálykészlet 36W tulajdonságai:
Plusz (OTC/élettartam-ellenőrzés)
A lámpa teljes ellenőrzése az integrált élettartam-ellenőrzés segítségével, amely jelzi, mikor járt le a garantált 10.000 üzemóra, és mikor kell cserélni a lámpát.
Szilánkvédelem
A védőüveg további teflonréteggel van bevonva, így baleset, például tisztítás esetén nem keletkeznek üvegszilánkok, és így hatékonyan védik a tartályt a szennyeződéstől és az embereket a sérülésektől
Biztonsági rendszer
A merülő sugárzó további 3 fémrúddal van biztosítva, így merev, és szabadon lógva bevezethető a tartályba.
Merülési hossz
Ennek a berendezésnek a merülési hossza 920 mm, így minden tartályméretű tiszta vízhez alkalmas.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION IBC UV Készlet 36 W Univerzális |
| Durchsatz | a közeg és a tartály geometriai szerkezetétől függően számítás szükséges |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 V/24 V 50/60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bár |
| Befestigung | Univerzális tartó a rugalmas rögzítéshez |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 mm |
Interessante Beiträge zu PURION IBC Universal 36W OTC SPL BS
Útmutató: UVC-fertőtlenítés tartályfertőtlenítéshez – Működési elv, kihívások és optimális megoldások
A tartálycsírátlanítás elengedhetetlen, mivel az állóvíz kedvez a kórokozók szaporodásának. Az UVC-fertőtlenítés hatékony, de átfolyó csírátlanítással és szűréssel kell kombinálni – a maximális vízminőség és biztonság érdekében.
Tovább olvasom
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION IBC Universal 36W OTC SPL BS
PURION IBC Universal 36W OTC SPL BS
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Áramfogyasztás | — | — | — | — |
| Felhasználási cél | — | — | — | — |
| Bemerülési hossz | — | — | — | — |
| Biztonsági szint | — | — | — | — |
| Preis | 693,12€ | 623,71€ | 752,63€ | 772,45€ |
Häufig gestellte Fragen zu PURION IBC Universal 36W OTC SPL BS
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

