PURION Előszűrő jégtelenítés
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termék összefoglaló
Termék összefoglaló
Szállítási terjedelem
Szállítási terjedelem
Purionról
Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
Ez a háromrészes vízszűrő beépített vastalanító szűrőbetéttel lehetővé teszi a vas tartalmának célzott csökkentését az ivóvízben. A magas vastartalom káros lehet a vízvezeték-rendszerre, és emellett csökkenti az UV-C áteresztőképességet, így az UV-C fertőtlenítés sem működik megfelelően. A kiváló minőségű 1" belső menetes sárgaréz csatlakozásoknak köszönhetően rugalmasan integrálható és könnyen beilleszthető az egyéni rendszerébe. A szellőztető funkciónak köszönhetően a szűrő azonnal üzemkész.
A szűrőbetétek egyszerű cseréje lehetővé teszi a nejlon- (60 mikron), műanyag- (20 mikron), vastalanító, vízkőmentesítő és aktívszén szűrők gyors behelyezését vagy cseréjét.
Különleges ajánlatként ehhez a szűrőhöz tartozik egy megfelelő rögzítőlemez (csavarokkal együtt) és egy kulcs a szűrő problémamentes kinyitásához.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Durchsatz | 6.000 l/h |
| Wassertemperatur | 0 °C és 50 °C között |
| Anschlussaußengewinde | 1" IG sárgaréz |
| Dimensionen (L x B in mm) | 335 x 135 |
| Gewicht | 2,2 g |
| Filtermedium | Jégtelenítő szűrő |
| Maximaler Betriebsdruck | 8 bar |
Gyakran ismételt kérdések a PURION Előszűrő jégtelenítés
Itt választ talál a termékünkkel kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdésekre.

