PURION 1000 12/24 V DC OPD
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termékösszefoglaló
Termékösszefoglaló
✓ Megbízható minőség ✓ Hozzáférés a pótalkatrészekhez ✓ Több mint 15 év tapasztalat ✓ Élelmiszeripari minőségű rozsdamentes acél
A csomag tartalma
A csomag tartalma
A Purionról
A Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
A termékhez elérhető felügyeleti szintek
UV-C berendezéseink különböző felügyeleti szinteket kínálnak, amelyek minden egyedi igényhez igazodnak.
Felügyeleti szint nélkül
- Kézi ellenőrzés szükséges
- Technológiától függetlenül használható
Élettartam-felügyelettel
- Az UV-C lámpa üzemidejének automatikus mérése
- LED kijelzők az állapothoz és előriasztásokhoz (zöld/sárga/piros)
- Egyszerű használat kézi számlálás nélkül
Szenzorfelügyelettel
- Az UV-C teljesítmény folyamatos felügyelete
- LED kijelzők a teljesítmény intenzitásához (zöld/sárga/piros)
- A szennyeződések vagy teljesítménycsökkenés azonnali felismerése
- Optimális ellenőrzés további ráfordítás nélkül
A növekvő vízárak és a drága csatlakozási díjak mellett az ivóvíz önellátása több mint pusztán egy alternatíva. Az önállóság egyik legnagyobb akadálya a víz célzott fertőtlenítése. Baktériumok, mint például a gyakran hírekbe kerülő E-coli vagy más kórokozók és vírusok teszik minden háztartás számára abszolút szükségessé a tökéletes fertőtlenítést. A PURION 1000 nemcsak egy négyfős családi ház számára ideális, hanem 17W fogyasztásával rendkívül energiatakarékos is. Az UV-C fénykezelés során a víz sem illatában, sem ízében nem változik. A PURION 1000 kompakt kialakítása lehetővé teszi, hogy könnyen integrálható legyen a meglévő vízkörökbe. Ezeknek az előnyöknek köszönhetően a PURION 1000 a megfelelő választás, hogy megvédje magát a növekvő áraktól és vigyázzon az egész család egészségére.
A 12 V DC vagy 24 V DC áramcsatlakozók segítségével ez a berendezés különböző áramkörökbe integrálható. Például akkumulátorok, napelemek vagy egy lakóautó áramköre. Különösen a napelemek esetében elengedhetetlen egy akkumulátor, mivel az UV-C lámpát folyamatosan feszültséggel kell ellátni.
A PURION UV-C fertőtlenítő berendezés minden technikai követelménynek megfelel az ivóvíz rendelet szerint. Az alkalmazott 1.4571 rozsdamentes acél az élelmiszeriparban is használatos, így megfelel a szabványnak. Az előírt maximális átfolyási sebesség betartása mellett a 400 J/m² UV-C dózis elérése biztosított 90% T1 cm UV-C áteresztőképesség mellett. Így ez az UV-C berendezés eléri a törvény által előírt 99,99%-os fertőtlenítési arányt. Védjegyjogi okokból ez a berendezés nem rendelkezik DVGW-tanúsítvánnyal, ezért egyedi esetekben az egészségügyi hatósággal kell egyeztetni, hogy használható-e az UV-C fertőtlenítő berendezés.
| Hersteller | PURION Kft. |
| Typ | PURION 1000 |
| Durchsatz | 1.000 l/h ivóvíz |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2 °C és 40 °C között |
| Reaktor | Rozsdamentes acél 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 420 x 42 |
| Flanschabstand | 340 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 12VDC vagy 24VDC |
| Leistung | 17 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Érdekes bejegyzések a következőhöz: PURION 1000 12/24 V DC OPD
Útmutató az UVC-fertőtlenítéshez: Minden, amit tudnia kell - Ivóvíz
Tapasztalja meg az UVC-fertőtlenítés előnyeit: vegyszermentes, hatékony és fenntartható – csíramentes és biztonságos ivóvíz minden háztartásban.
Tovább olvasomA vízkezelés telepítési sémája: Áttekintés
Fedezze fel a vízkezelési séma kulcselemeit és azok jelentőségét a tiszta ivóvíz szempontjából.
Tovább olvasomPURION Fertőtlenítő berendezések: Hatékony vízkezelés a biztonságos ivóvízért
PURION Az UVC-fertőtlenítő berendezések vegyszermentesen és hatékonyan biztosítják a csíramentes ivóvizet. Legyen szó háztartásokról vagy nagyobb alkalmazásokról – könnyen telepíthetők, karbantartásmentesek, és megbízható higiéniát nyújtanak maximális biztonsággal.
Tovább olvasom
További termékek összehasonlításban ezzel: PURION 1000 12/24 V DC OPD
PURION 1000 12/24 V DC OPD
Ez a termék
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Áramfogyasztás | — | — | — | — | — |
| Vízátfolyás | — | — | — | — | — |
| Méretek | — | — | — | — | — |
| Biztonsági szint | — | — | — | — | — |
| Minimális átfolyás | — | — | — | — | — |
| Ajánlott személyek száma | — | — | — | — | — |
| Előszűrés | — | — | — | — | — |
| Cserealkatrészek mellékelve | — | — | — | — | — |
| Szivattyúfunkció | — | — | — | — | — |
| Ár | 883,89€ | 628,25€ | 2.260,36€ | 874,06€ | 2.024,39€ |
Gyakran ismételt kérdések a következőhöz: PURION 1000 12/24 V DC OPD
Itt megtalálod a termékünkkel kapcsolatos leggyakoribb kérdésekre adott válaszokat.

