PURION Előszűrő 60 mikron
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
Ez a háromrészes vízszűrő beépített lebegőanyag-szűrőbetéttel lehetővé teszi a víz gyors és hatékony megtisztítását a lebegő anyagoktól akár 60 mikronig. A szövetének köszönhetően a nejlon szűrőbetét kimosható és így újra felhasználható. A kiváló minőségű 1" belső menetes sárgaréz csatlakozásoknak köszönhetően rugalmasan integrálható és könnyen beilleszthető az egyéni rendszerébe. A szellőztető funkciónak köszönhetően a szűrő azonnal üzemkész.
A szűrőbetétek egyszerű cseréje lehetővé teszi a nejlon- (60 mikron), műanyag- (20 mikron), vasmentesítő, vízkőmentesítő és aktívszén szűrők gyors behelyezését vagy cseréjét.
Különleges ajánlatként ehhez a szűrőhöz tartozik egy megfelelő rögzítőlemez (csavarokkal együtt) és egy kulcs a szűrő problémamentes kinyitásához.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Durchsatz | 6.000 l/h |
| Wassertemperatur | 0 °C és 50 °C között |
| Anschlussaußengewinde | 1" IG sárgaréz |
| Dimensionen (L x B in mm) | 335 x 135 |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Filtermedium | Nylonszűrő 60 mikron |
| Maximaler Betriebsdruck | 8 bar |
Häufig gestellte Fragen zu PURION Előszűrő 60 mikron
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

