AIRPURION DUO 90/39
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termék összefoglaló
Termék összefoglaló
Szállítási terjedelem
Szállítási terjedelem
Purionról
Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
A termékhez elérhető megfigyelési szintek
UV-C rendszereink különböző felügyeleti szinteket kínálnak, amelyek az egyes igényekhez igazodnak.
Felügyeleti szint nélkül
- Kézi ellenőrzés szükséges
- Technológiától függetlenül használható
A AIRPURION Duo 2 az 1-ben elve lehetővé teszi a megbízható fertőtlenítést és az optimális megvilágítást modern nappali fényű lámpával. Az UV-C fertőtlenítő lámpa felfelé irányul, és fertőtleníti a levegőt. Az UV-C fény feloldja a kórokozók, vírusok és baktériumok DNS-kapcsolatait, ezáltal inaktiválja és elpusztítja őket. A fertőtlenítő lámpával ellentétben a nappali fényű lámpa lefelé irányul, és a természetes napfényt utánozza. A fényt így kellemesebbnek érzékeljük, ami többek között a koncentrációs teljesítményhez vezet, például diákok esetében. Mindkét lámpa és a megfelelő elektronika egy alumínium profilban található, és egyszerűen, kevés szerszámmal cserélhető. Különösen ajánlott orvosi rendelőkben, iskolai és osztálytermekben, valamint nyilvános helyiségekben való használatra.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION DUO 90/39 |
| Gewicht | 3 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 90 W/39 W |
| Absicherung | 10 A |
| D-Lampe | 39 W/1 A Színhőmérséklet 5.800 K |
| Raumbeleuchtung | Világítás természetes, vitalizáló fény D-vitamin aktivátorral |
| Bestrahlungsbreite | 750 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | kb. 50 m³ térfogat |
| Desinfektionsgrad 80% | kb. 100 m³ térfogat |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 105 |
| UVC-Strahler | 90 W/250-270 nm |
Gyakran ismételt kérdések a AIRPURION DUO 90/39
Itt választ talál a termékünkkel kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdésekre.

