PURION 2501 OTC Plus
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termék összefoglaló
Termék összefoglaló
✓ Megbízható minőség ✓ Hozzáférés a pótalkatrészekhez ✓ Több mint 15 év tapasztalat ✓ Élelmiszer-minőségű rozsdamentes acél
Szállítási terjedelem
Szállítási terjedelem
Purionról
Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
A termékhez elérhető megfigyelési szintek
UV-C rendszereink különböző felügyeleti szinteket kínálnak, amelyek az egyes igényekhez igazodnak.
Felügyeleti szint nélkül
- Kézi ellenőrzés szükséges
- Technológiától függetlenül használható
Érzékelő felügyelettel
- Az UV-C teljesítmény állandó monitorozása
- Energiaintenzitás LED-jelzők (zöld/sárga/piros)
- Szennyeződés vagy teljesítményvesztés azonnali észlelése
- Optimális vezérlés további erőfeszítés nélkül
A medence tisztítása elengedhetetlen feltétele annak, hogy a drágán megfizetett medence vize ne váljon gyorsan zölddé, és így ne veszítsük el az úszás örömét. A tisztításhoz különböző megközelítések léteznek, a legismertebb a klóros vegyi tisztítás. Ennél a módszernél nemcsak a klór vegyszert használják, hanem pH-érték emelőket és csökkentőket, valamint pelyhesítőszereket is. Ezek a vegyszerek nemcsak az algákat, hanem az embereket is megviselik: a vörös, égő szemeket mindenki ismeri az uszodából. A PURION 2501 segítségével a medence egy másik, lényegesen modernebb módon tisztítható. Az UV-C fertőtlenítés fizikai eljárása során az algák és baktériumok DNS-kapcsolatai megsemmisülnek, és az elhalt anyagot visszamosó vagy homokszűrő fogja fel. Ez az eljárás kíméli az egészséget, a környezetet, és a pénztárca is profitál az alacsony járulékos költségekből. A PURION 2501 segítségével egy akár 50m³-es medence is nagyon hatékonyan tisztítható, figyelembe véve az ökológiai és gazdasági szempontokat.
Egy széles feszültségtartományú előtétberendezés révén ez a berendezés 85-264V feszültségtartományra van tervezve, így sok különböző országban használható. A berendezés euró dugóval van felszerelve, és ezen kívül adapterrel (nem tartozék) más dugótípusokhoz is használható.
Ahhoz, hogy egy medence tartósan algamentes maradjon, szükséges a szivattyú és az UV-C berendezés megfelelő összehangolása. Az a szabály, hogy naponta legalább a medence térfogatának háromszorosának kell áramolnia az UV-C berendezésen keresztül. A maximális áramlási sebesség nem haladhatja meg a 14m³/h-t, mert ez azt eredményezi, hogy a víz már nem lesz megfelelően fertőtlenítve. Bizonyos esetekben szükséges, hogy a berendezés hosszabb ideig működjön: például nagyobb esőzések után vagy ha a víz télen a medencében maradt, ez elengedhetetlen.
Kedvezőtlen kiindulási helyzet esetén, amikor nagyon sok alga van, előnyös lehet egy biológiai pelyhesítőszert használni az UV-C berendezés támogatására.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 2501 |
| Durchsatz | 14 m³/h |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2 °C és 40 °C között |
| Reaktor | Rozsdamentes acél 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1 1/2" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 85 |
| Flanschabstand | 810 mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 90 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bár |
Érdekes bejegyzések erről PURION 2501 OTC Plus
Útmutató: UVC-fertőtlenítés a medence területén – Beépítés, hatás és előnyök
Az UVC-fertőtlenítés a medencében hatékonyan csökkenti a kórokozókat és algákat – agresszív vegyszerek nélkül. Érezhetően javítja a vízminőséget, kíméli a bőrt és a szemet, és könnyen integrálható a meglévő szűrőrendszerekbe.
Tovább olvasomUV berendezés medencékhez: Egyszerű és hatékony
Egy tiszta medence az UV fertőtlenítő berendezésnek köszönhetően. Tudja meg, hogyan biztosíthat kristálytiszta vizet és frissítő fürdőélményt.
Tovább olvasomKundeninterjú - egy privát medence PURION UVC kezeléssel
Herr Reitmajer az UV Concepts víztisztító berendezését használja környezetbarát medencetisztításhoz, és dicséri a termék minőségét és az ügyfélszolgálatot.
Tovább olvasom
Több termék ehhez képest PURION 2501 OTC Plus
PURION 2501 OTC Plus
Ezt a terméket
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Ajánlott medenceméret | — | — | — | — | — |
| Áramfogyasztás | — | — | — | — | — |
| Vízátfolyás | — | — | — | — | — |
| Biztonsági szint | — | — | — | — | — |
| Berendezés típusa | — | — | — | — | — |
| Ár | 7.029,00 kr | 24.229,00 kr | 8.179,00 kr | 10.656,00 kr | 17.233,00 kr |
Gyakran ismételt kérdések a PURION 2501 OTC Plus
Itt választ talál a termékünkkel kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdésekre.

