PURION IBC Universal 48W OTC SPL BS
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termék összefoglaló
Termék összefoglaló
Szállítási terjedelem
Szállítási terjedelem
Purionról
Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
A termékhez elérhető megfigyelési szintek
UV-C rendszereink különböző felügyeleti szinteket kínálnak, amelyek az egyes igényekhez igazodnak.
Felügyeleti szint nélkül
- Kézi ellenőrzés szükséges
- Technológiától függetlenül használható
A PURION IBC tartálykészlet 48W alkalmazása sekélyebb, legfeljebb 70 cm-es tartályoknál található. Megvédi a tartályt a szennyeződésektől, például a biofilm képződésétől. Különösen a víz kivételekor beáramló levegőt fertőtleníti a tartályban, amely nagyon gyorsan szennyeződéseket okozhat. Ez a készlet különösen a PURION áramlási rendszerekkel kombinálva hasznos, mivel így a tartályt megvédi a túlzott szennyeződéstől, és a víz kivételekor ivóvíz minőségűvé válik.
A PURION IBC tartálykészlet 48W tulajdonságai:
Plusz (OTC/élettartam-ellenőrzés)
A lámpa teljes ellenőrzése az integrált élettartam-ellenőrzés segítségével, amely jelzi, mikor járt le a garantált 10.000 üzemóra, és mikor kell cserélni a lámpát.
Szilánkvédelem
A védőüveg további teflonréteggel van bevonva, így baleset, például tisztítás esetén nem keletkeznek üvegszilánkok, és így hatékonyan védik a tartályt a szennyeződéstől és az embereket a sérülésektől
Biztonsági rendszer
A merülő sugárzó további 3 fémrúddal van biztosítva, így merev, és szabadon lógva bevezethető a tartályba.
Merülési hossz
Ennek a berendezésnek a merülési hossza 570 mm, így sekélyebb, legfeljebb 70 cm-es tartályokhoz alkalmas.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION IBC UV Készlet 48 W Univerzális |
| Durchsatz | a közeg és a tartály geometriai szerkezete szerint számítás szükséges |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 V 50/60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bár |
| Befestigung | Univerzális tartó a rugalmas rögzítéshez |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 mm |
Érdekes bejegyzések erről PURION IBC Universal 48W OTC SPL BS
Útmutató: UVC-fertőtlenítés tartályfertőtlenítéshez – Működési elv, kihívások és optimális megoldások
A tartálycsírátlanítás elengedhetetlen, mivel az állóvíz kedvez a kórokozók szaporodásának. Az UVC-fertőtlenítés hatékony, de átfolyó csírátlanítással és szűréssel kell kombinálni – a maximális vízminőség és biztonság érdekében.
Tovább olvasom
Több termék ehhez képest PURION IBC Universal 48W OTC SPL BS
PURION IBC Universal 48W OTC SPL BS
Ezt a terméket
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Áramfogyasztás | — | — | — | — |
| Felhasználási cél | — | — | — | — |
| Merülési hossz | — | — | — | — |
| Biztonsági szint | — | — | — | — |
| Ár | 17.002,00 Kč | 20.246,00 Kč | 18.354,00 Kč | 18.894,00 Kč |
Gyakran ismételt kérdések a PURION IBC Universal 48W OTC SPL BS
Itt választ talál a termékünkkel kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdésekre.

