PURION IBC DN225 17W SPL BS 12 V/24 V
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Termék összefoglaló
Termék összefoglaló
Szállítási terjedelem
Szállítási terjedelem
Purionról
Purionról
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
A termékhez elérhető megfigyelési szintek
UV-C rendszereink különböző felügyeleti szinteket kínálnak, amelyek az egyes igényekhez igazodnak.
Felügyeleti szint nélkül
- Kézi ellenőrzés szükséges
- Technológiától függetlenül használható
A PURION IBC tartálykészlet 17W alkalmazása kis IBC tartályoknál és az önálló ellátásnál található. Megvédi a tartályt a szennyeződésektől, például a biofilm képződésétől. Különösen a vízvétel során beáramló levegőt fertőtleníti a tartályban, amely nagyon gyorsan szennyeződéseket okozhat. Ez a készlet különösen a PURION áramlási rendszerekkel kombinálva hasznos, mivel így a tartályt megvédi a túlzott szennyeződéstől, és a víz vételekor ivóvíz minőségűvé alakítja.
A PURION IBC tartálykészlet 17W tulajdonságai:
Szilánkvédelem
A védőüveg további teflonréteggel van bevonva, így baleset esetén, például tisztításkor nem keletkeznek üvegszilánkok, és így hatékonyan védi a tartályt a szennyeződéstől és az embereket a sérülésektől
Biztonsági rendszer
A merülő fűtőtest további 3 fémrúddal van biztosítva, így merev, és szabadon lógva bevezethető a tartályba.
Merülési hossz
Ennek a berendezésnek a merülési hossza 412 mm, így kis tartályokhoz és önálló áramellátáshoz alkalmas.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION IBC DN225 UV Készlet 17 W |
| Durchsatz | a közeg és a tartály geometriai szerkezete szerint számítás szükséges |
| Gewicht | 1 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 12 V/24 V 50/60 Hz |
| Leistung | 17 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bár |
| Befestigung | Univerzális tartó a rugalmas rögzítéshez |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 mm |
Érdekes bejegyzések erről PURION IBC DN225 17W SPL BS 12 V/24 V
Útmutató: UVC-fertőtlenítés tartályfertőtlenítéshez – Működési elv, kihívások és optimális megoldások
A tartálycsírátlanítás elengedhetetlen, mivel az állóvíz kedvez a kórokozók szaporodásának. Az UVC-fertőtlenítés hatékony, de átfolyó csírátlanítással és szűréssel kell kombinálni – a maximális vízminőség és biztonság érdekében.
Tovább olvasom
Több termék ehhez képest PURION IBC DN225 17W SPL BS 12 V/24 V
PURION IBC DN225 17W SPL BS 12 V/24 V
Ezt a terméket
|
|
| |
|---|---|---|---|
| Áramfogyasztás | — | — | — |
| Felhasználási cél | — | — | — |
| Merülési hossz | — | — | — |
| Biztonsági szint | — | — | — |
| Ár | 15.919,00 Kč | 15.378,00 Kč | 13.487,00 Kč |
Gyakran ismételt kérdések a PURION IBC DN225 17W SPL BS 12 V/24 V
Itt választ talál a termékünkkel kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdésekre.

