PURION 2500 90 W DUAL OPD
Raktáron elérhető
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
✓ Megbízható minőség ✓ Hozzáférés a pótalkatrészekhez ✓ Több mint 15 év tapasztalat ✓ Élelmiszeripari minőségű rozsdamentes acél
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – 2006 óta Made in Germany
A(z) PURION GmbH 2006 óta fejleszt és gyárt kiváló minőségű UV-C fertőtlenítő berendezéseket Németországban. A vállalat a tartós minőséget, a hatékony technológiát és a legmagasabb szintű megbízható vízkezelést képviseli.
Hivatalos értékesítési partnerként az UV Concept nemcsak hozzáférést biztosít a bevált PURION rendszerekhez, hanem szakszerű tanácsadást, egyedi tervezést és személyes támogatást is nyújt – a kiválasztástól az üzembe helyezésig.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Mit Sensorüberwachung
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Leistungsintensität (Grün/Gelb/Rot)
- Sofortige Erkennung von Verschmutzungen oder Leistungsabfall
- Optimale Kontrolle ohne zusätzlichen Aufwand
Mit Magnetventil
- Permanente Überwachung der UV-C-Leistung
- LED-Anzeigen zur Intensität (Grün/Gelb/Rot)
- Automatische Abschaltung bei Leistungsabfall
- Stromloses Magnetventil schützt auch bei Stromausfall
- Maximale Effizienz und Benutzerfreundlichkeit
A PURION 2500 90W Dual egy rendkívül nagy UV-C fertőtlenítő berendezés, amelyet főként szállodákban és nagy társasházakban használnak, 8.000 l/h teljes kapacitással. Technikailag ez a berendezés két normál PURION 2500 90W alapul, amelyeket sorba kapcsolnak. Ezáltal a víz tartózkodási ideje a berendezésben megduplázódik, és ennek megfelelően több víz fertőtleníthető. Az UV-C fertőtlenítés eljárása célzottan oldja fel a baktériumok és vírusok DNS-kapcsolatait, így ezek elpusztultnak tekinthetők. Eközben az íz és az illat változatlan marad, és a víz összetétele megmarad. Ennél a karbantartásmentes és megbízható UV-C fertőtlenítő berendezésnél a lámpák kényelmesen cserélhetők a működés közben. Ilyen csere ritkán fordul elő, mivel a lámpák nagyon hosszú élettartammal rendelkeznek. A PURION 2500 90W Dual biztosítja az ügyfelek és bérlők számára a tiszta és csíramentes víz fogyasztásának biztonságát.
Egy széles feszültségtartományú előtétnek köszönhetően ez a berendezés 85-264V feszültségtartományra van tervezve, így sok különböző országban használható. A berendezés euró dugóval van felszerelve, és ezen kívül adapterrel (nem tartozék) más dugótípusokhoz is használható.
Ez a berendezés egy átfolyó rendszer. Alacsony, állandó vízáramot igényel, mivel az UV-C lámpa annyira felmelegíti a vizet, hogy az UV-C lámpa élettartama csökkenhet.
Ez a PURION UV-C fertőtlenítő berendezés megfelel az ivóvíz rendelet minden műszaki követelményének. Az alkalmazott 1.4571 rozsdamentes acél az élelmiszeriparban is használatos, és megfelel a szabványnak. Az előírt maximális átfolyási mennyiség betartása mellett a szükséges 400 J/m² UV-C dózis 90% T1 cm UV-C átvitel mellett teljesül. Így ez az UV-C berendezés eléri a törvény által előírt 99,99%-os fertőtlenítési arányt. Védjegyoltalmi okokból ez a berendezés nem rendelkezik DVGW tanúsítvánnyal, ezért egyedi esetekben az egészségügyi hatósággal kell egyeztetni, hogy az UV-C fertőtlenítő berendezés használható-e.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 2500 90W DUAL |
| Durchsatz | 8.000 l/h ivóvíz |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 8 °C és 40 °C között |
| Reaktor | Rozsdamentes acél 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 928 x 42 (2x) |
| Flanschabstand | 850 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 óra |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 90 W (2x) |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bár |
Interessante Beiträge zu PURION 2500 90 W DUAL OPD
Útmutató az UVC-fertőtlenítéshez: Minden, amit tudnia kell - Ivóvíz
Tapasztalja meg az UVC-fertőtlenítés előnyeit: vegyszermentes, hatékony és fenntartható – csíramentes és biztonságos ivóvíz minden háztartásban.
Tovább olvasomA vízkezelés telepítési sémája: Áttekintés
Fedezze fel a vízkezelési séma kulcselemeit és azok jelentőségét a tiszta ivóvíz szempontjából.
Tovább olvasom
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION 2500 90 W DUAL OPD
PURION 2500 90 W DUAL OPD
Dieses Produkt
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Áramfogyasztás | — | — | — | — | — |
| Vízáramlás | — | — | — | — | — |
| Méretek | — | — | — | — | — |
| Biztonsági szint | — | — | — | — | — |
| Minimális átfolyás | — | — | — | — | — |
| Ajánlott személyek száma | — | — | — | — | — |
| Előszűrés | — | — | — | — | — |
| Pótalkatrészek mellékelve | — | — | — | — | — |
| Preis | 1.952,72€ | 1.920,69€ | 1.920,69€ | 1.653,78€ | 1.034,55€ |
Häufig gestellte Fragen zu PURION 2500 90 W DUAL OPD
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

