Purion Pre -Filter de -sing
Dostupno na zalihi
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Proizvedeno u Njemačkoj od 2006.
PURION GmbH od 2006. godine razvija i proizvodi visokokvalitetne UV-C sustave za dezinfekciju u Njemačkoj. Tvrtka predstavlja dugotrajnu kvalitetu, učinkovitu tehnologiju i pouzdanu obradu vode na najvišoj razini.
Kao službeni prodajni partner, UV Concept ne nudi samo pristup provjerenim PURION sustavima, već i stručno savjetovanje, individualno dimenzioniranje i osobnu podršku – od odabira do puštanja u rad.
Ovaj tri dijela vodenog filtra s integriranim umetom filtra za de -toing omogućava posebno smanjivanje sadržaja željeza u pitku vodu. Visoki sadržaj željeza može biti štetan za ugradnju vode, a smanjuje i UV-C transkuciju, tako da čak i klijanje s UV-C ne radi ispravno. Zahvaljujući mjedenim vezama visoke kvalitete 1 "mjedenih navoja, može se fleksibilno integrirati i jednostavan za upotrebu u vašem pojedinačnom sustavu. Zahvaljujući funkciji ventilacije, filtar je odmah spreman za rad.
Jednostavna promjena filtriranih umetaka omogućava brzo uporabu najlona (60 mikrona), plastike (20 mikrona), odmrzavanja, destalacije i aktivnog ugljika.
Kao posebna ponuda, ovaj filtar uključuje odgovarajuću ploču za pričvršćivanje (uključujući vijke) i ključ za otvaranje filtra bez problema.
| Hersteller | PURION d.o.o. |
| Durchsatz | 6.000 l/h |
| Wassertemperatur | 0 °C do 50 °C |
| Anschlussaußengewinde | 1" IG Mjed |
| Dimensionen (L x B in mm) | 335 x 135 |
| Gewicht | 2,2 g |
| Filtermedium | Filter za odleđivanje |
| Maximaler Betriebsdruck | 8 bara |
Häufig gestellte Fragen zu Purion Pre -Filter de -sing
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

