Airpurion sterilni hladnjak plus
Dostupno na zalihi
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Sažetak proizvoda
Sažetak proizvoda
Opseg isporuke
Opseg isporuke
O Purionu
O Purionu
PURION GmbH – Proizvedeno u Njemačkoj od 2006.
PURION GmbH od 2006. godine razvija i proizvodi visokokvalitetne UV-C sustave za dezinfekciju u Njemačkoj. Tvrtka predstavlja dugotrajnu kvalitetu, učinkovitu tehnologiju i pouzdanu obradu vode na najvišoj razini.
Kao službeni prodajni partner, UV Concept ne nudi samo pristup provjerenim PURION sustavima, već i stručno savjetovanje, individualno dimenzioniranje i osobnu podršku – od odabira do puštanja u rad.
Airpurion sterilni hladnjak proizvod je za potpunu pripremu zraka u kojem su ugrađeni UV-A i UV-C svjetiljka. Osim toga, u ovom sustavu postoji ventilator, koji usisava zrak i vodi oko obje svjetiljke. UV-C svjetlo pouzdano ubija klice, viruse i bakterije otapajući DNK spojeve ovih mikroorganizama. UV-A Light omogućuje zapis posebno s pločicom obloženom od titana, koja pouzdano oslobađa zrak od mirisa. Kao rezultat, ovaj sustav pruža sterilirani, neutralan zrak i može se koristiti na različite načine, npr. U kuhinjama ili čekaonicama. Ovaj sustav, koji u potpunosti djeluje bez kemikalija, također povećava trajnost hrane. Za rijetko održavanje, sustav se jednostavno može objesiti s njegove instalacijske ploče, elektronika je u potpunosti u stambenom krmi.
| Hersteller | PURION d.o.o. |
| Typ | AIRPURION Sterilni hladnjak |
| Gewicht | 8 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 2 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 14 W UVC / 6 W UVA |
| Absicherung | 10 A |
| Desinfektionsgrad 88% | cca. 50 m³ volumena prostora |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 340 x 405 x 125 |
| Befestigung | Za stropnu montažu |
| Minimale Temperatur | -25 °C |
Zanimljivi postovi o Airpurion sterilni hladnjak plus
Vodič: UVC-dezinfekcija zraka – način rada, prednosti i sustavi
UVC-dezinfekcija zraka učinkovito smanjuje klice u unutarnjim prostorima - potpuno bez kemikalija. Bilo s otvorenim zračenjem ili aktivnim sustavom ventilacije: Ona osigurava čist zrak u prostoriji i znatno povećava zaštitu zdravlja.
Pročitajte više
Često postavljana pitanja o Airpurion sterilni hladnjak plus
Ovdje ćete pronaći odgovore na najčešće postavljana pitanja o našem proizvodu.

