Airpurion 36 w suh
Dostupno na zalihi
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Proizvedeno u Njemačkoj od 2006.
PURION GmbH od 2006. godine razvija i proizvodi visokokvalitetne UV-C sustave za dezinfekciju u Njemačkoj. Tvrtka predstavlja dugotrajnu kvalitetu, učinkovitu tehnologiju i pouzdanu obradu vode na najvišoj razini.
Kao službeni prodajni partner, UV Concept ne nudi samo pristup provjerenim PURION sustavima, već i stručno savjetovanje, individualno dimenzioniranje i osobnu podršku – od odabira do puštanja u rad.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Airpurion serija pogodna je za dezinfekciju zraka i površina, čiji se reflektori mogu upravljati izravno ili neizravno. Leđa su obložena poliranim aluminijem, što znači da se odvija idealna upotreba performansi. Otkanjem DNK mikroorganizama, sustav dezinfekcije UV-C nudi optimalnu dezinfekciju bakterija, klica i virusa. Učinkoviti purion UV-C svjetiljke djeluju s visokim prinosom performansi s vrlo dugim životom od 10 000 sati. Ovaj se sustav može upravljati samo u sobama u kojima nijedan ljudi ili životinje. Molimo pročitajte upozorenja.
Sustavi suhih zrakoplova namijenjeni su za upotrebu u suhim sobama. UV-C svjetiljke nisu u sustavu ronilačke cijevi, što se odražava na jeftiniju cijenu.
| Hersteller | PURION d.o.o. |
| Typ | AIRPURION 36 W suho |
| Gewicht | 3 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 A |
| Bestrahlungsbreite | 750 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | ca. 26 m³ zapremnine prostora |
| Desinfektionsgrad 80% | ca. 53 m³ obujma prostora |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 100 |
Häufig gestellte Fragen zu Airpurion 36 w suh
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

