Purion IBC Universal 36W OTC SPL BS
Dostupno na zalihi
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Proizvedeno u Njemačkoj od 2006.
PURION GmbH od 2006. godine razvija i proizvodi visokokvalitetne UV-C sustave za dezinfekciju u Njemačkoj. Tvrtka predstavlja dugotrajnu kvalitetu, učinkovitu tehnologiju i pouzdanu obradu vode na najvišoj razini.
Kao službeni prodajni partner, UV Concept ne nudi samo pristup provjerenim PURION sustavima, već i stručno savjetovanje, individualno dimenzioniranje i osobnu podršku – od odabira do puštanja u rad.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Purion IBC set spremnika 36W koristi se u bistroj vodi. Štiti spremnik od klijanja, na primjer, stvaranja biofilma. Konkretno, zrak koji teče u spremniku dezinficiran je u spremniku, što se može vrlo brzo uzrokovati. Ovaj je set posebno koristan u kombinaciji sa sustavima protoka iz puriona, jer je oba spremnika zaštićena od previše jake klijavosti i voda se priprema za kvalitetu pitke vode prilikom uklanjanja.
Svojstva puriona IBC set spremnika 36W:
Plus (OTC/Lifespan Monitoring)
Potpuna kontrola svjetiljke pomoću integriranog nadzora života, ovo signalizira kada je zagarantovani životni vijek 10.000 radnih sati istekao i svjetiljka se mora promijeniti.
Zaštita od razdvajanja
Zaštitno staklo također je prekriveno slojem teflona, tako da se, na primjer, u slučaju nesreće, čišćenje ne pojavljuje i da je spremnik učinkovito zaštićen od onečišćenja i ljudi
Sigurnosni sustav
Podzornost ronjenja također je pričvršćena s 3 metalne nosače, tako da je ukočeno i može se umetnuti u spremnik.
Dužina uronjenja
Duljina uranjanja ovog sustava je 920 mm i stoga je pogodna za bistru vodu svih veličina spremnika.
| Hersteller | PURION d.o.o. |
| Typ | PURION IBC UV Set 36 W Univerzalni |
| Durchsatz | ovisno o mediju i geometrijskoj strukturi spremnika potrebno je izračunavanje |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110-240 V/24 V 50/60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
| Befestigung | Univerzalni držač za fleksibilno postavljanje |
| Durchmesser Quarzrohr | Ø 23 mm |
Interessante Beiträge zu Purion IBC Universal 36W OTC SPL BS
Vodič: UVC-dezinfekcija za dekontaminaciju spremnika – način rada, izazovi i optimalna rješenja
Dezinfekcija spremnika je bitna, jer stajaća voda pogoduje klicama. UVC-dezinfekcija djeluje učinkovito, no trebala bi se kombinirati s protočnom dezinfekcijom i filtracijom – za maksimalnu kvalitetu vode i sigurnost.
Pročitajte više
Weitere Produkte im Vergleich mit Purion IBC Universal 36W OTC SPL BS
Purion IBC Universal 36W OTC SPL BS
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Potrošnja električne energije | — | — | — | — |
| Namjena | — | — | — | — |
| Duljina uranjanja | — | — | — | — |
| Sigurnosna razina | — | — | — | — |
| Preis | 704,87€ | 634,28€ | 765,38€ | 785,54€ |
Häufig gestellte Fragen zu Purion IBC Universal 36W OTC SPL BS
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

