AIRPURION 48 W υγρό
Διαθέσιμο σε απόθεμα
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Περίληψη προϊόντος
Περίληψη προϊόντος
Πεδίο εφαρμογής
Πεδίο εφαρμογής
Σχετικά με το Purion
Σχετικά με το Purion
PURION GmbH – Κατασκευάζεται στη Γερμανία από το 2006
Η PURION GmbH αναπτύσσει και παράγει από το 2006 στη Γερμανία υψηλής ποιότητας συστήματα απολύμανσης UV-C. Η εταιρεία αντιπροσωπεύει ανθεκτική ποιότητα, αποδοτική τεχνολογία και αξιόπιστη επεξεργασία νερού στο υψηλότερο επίπεδο.
Ως επίσημος συνεργάτης πωλήσεων, η UV Concept προσφέρει όχι μόνο πρόσβαση στα δοκιμασμένα συστήματα PURION, αλλά και τεκμηριωμένη συμβουλευτική, εξατομικευμένη διαστασιολόγηση και προσωπική υποστήριξη – από την επιλογή έως τη θέση σε λειτουργία.
Για την απολύμανση του αέρα και των επιφανειών είναι κατάλληλη η σειρά AIRPURION, της οποίας οι λαμπτήρες μπορούν να λειτουργούν άμεσα ή έμμεσα. Η πίσω πλευρά είναι επενδεδυμένη με γυαλισμένο αλουμίνιο, επιτρέποντας έτσι την ιδανική εκμετάλλευση της απόδοσης. Μέσω της διάλυσης του DNA των μικροοργανισμών, η εγκατάσταση απολύμανσης UV-C προσφέρει βέλτιστη απολύμανση βακτηρίων, μικροβίων και ιών. Οι αποδοτικοί PURION λαμπτήρες UV-C λειτουργούν με υψηλή απόδοση και έχουν πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής 10.000 ωρών. Αυτή η εγκατάσταση μπορεί να λειτουργεί μόνο σε χώρους όπου δεν βρίσκονται άνθρωποι ή ζώα. Παρακαλούμε διαβάστε τις προειδοποιήσεις.
Οι εγκαταστάσεις AIRPURION-Dry προορίζονται για χρήση σε ξηρούς χώρους. Σε αυτήν την περίπτωση, οι λαμπτήρες UV-C δεν βρίσκονται σε σύστημα εμβάπτισης, γεγονός που αντικατοπτρίζεται σε μια πιο προσιτή τιμή.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION 48 W υγρό |
| Gewicht | 2 κιλά |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 ώρες |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 Α |
| Bestrahlungsbreite | 380 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | περίπου 35 m³ όγκος χώρου |
| Desinfektionsgrad 80% | ca. 70 m³ όγκος χώρου |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 700 x 67 x 100 |
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με AIRPURION 48 W υγρό
Εδώ θα βρείτε απαντήσεις στις πιο συχνές ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν μας.

