AIRPURION 90 W υγρό
Διαθέσιμο σε απόθεμα
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Σύνοψη προϊόντος
Σύνοψη προϊόντος
Περιεχόμενο συσκευασίας
Περιεχόμενο συσκευασίας
Σχετικά με την Purion
Σχετικά με την Purion
PURION GmbH – Κατασκευάζεται στη Γερμανία από το 2006
Η PURION GmbH αναπτύσσει και παράγει από το 2006 στη Γερμανία υψηλής ποιότητας συστήματα απολύμανσης UV-C. Η εταιρεία αντιπροσωπεύει ανθεκτική ποιότητα, αποδοτική τεχνολογία και αξιόπιστη επεξεργασία νερού στο υψηλότερο επίπεδο.
Ως επίσημος συνεργάτης πωλήσεων, η UV Concept προσφέρει όχι μόνο πρόσβαση στα δοκιμασμένα συστήματα PURION, αλλά και τεκμηριωμένη συμβουλευτική, εξατομικευμένη διαστασιολόγηση και προσωπική υποστήριξη – από την επιλογή έως τη θέση σε λειτουργία.
Διαθέσιμα επίπεδα παρακολούθησης για αυτό το προϊόν
Οι εγκαταστάσεις UV-C μας προσφέρουν διάφορα επίπεδα παρακολούθησης, προσαρμοσμένα σε κάθε ατομική απαίτηση.
Χωρίς επίπεδο παρακολούθησης
- Απαιτείται χειροκίνητη επιθεώρηση
- Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ανεξάρτητα από την τεχνολογία
Για την απολύμανση του αέρα και των επιφανειών είναι κατάλληλη η σειρά AIRPURION, της οποίας οι λαμπτήρες μπορούν να λειτουργούν άμεσα ή έμμεσα. Η πίσω πλευρά είναι επικαλυμμένη με γυαλισμένο αλουμίνιο, γεγονός που προσφέρει ιδανική εκμετάλλευση της απόδοσης. Μέσω της διάλυσης του DNA των μικροοργανισμών, η εγκατάσταση απολύμανσης UV-C προσφέρει βέλτιστη απολύμανση από βακτήρια, μικρόβια και ιούς. Οι αποδοτικοί λαμπτήρες UV-C PURION λειτουργούν με υψηλή απόδοση και έχουν πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής 10.000 ωρών. Αυτή η εγκατάσταση μπορεί να λειτουργεί μόνο σε χώρους όπου δεν βρίσκονται άνθρωποι ή ζώα. Παρακαλώ διαβάστε τις προειδοποιήσεις σχετικά με αυτό.
Στην υγρή έκδοση, οι εγκαταστάσεις Airpurion είναι επίσης κατάλληλες για χρήση σε υγρούς χώρους. Σε αυτή την περίπτωση, ο λαμπτήρας UV-C βρίσκεται σε ένα σύστημα σωλήνων βύθισης, το οποίο προστατεύει την ηλεκτρονική από την υγρασία. Δεδομένου ότι το σύστημα σωλήνων βύθισης είναι επίσης κατασκευασμένο από χαλαζία, δεν υπάρχει απώλεια απόδοσης σε σχέση με την έκδοση Dry.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION 90 W υγρό |
| Gewicht | 3 κιλά |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 ώρες |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 90 W |
| Absicherung | 10 Α |
| Bestrahlungsbreite | 750 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | περίπου 50 m³ όγκος χώρου |
| Desinfektionsgrad 80% | ca. 100 m³ όγκος χώρου |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 100 |
Συχνές ερωτήσεις για το AIRPURION 90 W υγρό
Εδώ θα βρεις απαντήσεις στις πιο συχνές ερωτήσεις για το προϊόν μας.

