PURION Τροπικό κουτί
Διαθέσιμο σε απόθεμα
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Περίληψη προϊόντος
Περίληψη προϊόντος
✓ Αξιόπιστη ποιότητα ✓ Πρόσβαση σε ανταλλακτικά ✓ Περισσότερα από 15 χρόνια εμπειρίας ✓ Προσυναρμολογημένο και δοκιμασμένο υπό πίεση
Πεδίο εφαρμογής
Πεδίο εφαρμογής
Σχετικά με το Purion
Σχετικά με το Purion
PURION GmbH – Κατασκευάζεται στη Γερμανία από το 2006
Η PURION GmbH αναπτύσσει και παράγει από το 2006 στη Γερμανία υψηλής ποιότητας συστήματα απολύμανσης UV-C. Η εταιρεία αντιπροσωπεύει ανθεκτική ποιότητα, αποδοτική τεχνολογία και αξιόπιστη επεξεργασία νερού στο υψηλότερο επίπεδο.
Ως επίσημος συνεργάτης πωλήσεων, η UV Concept προσφέρει όχι μόνο πρόσβαση στα δοκιμασμένα συστήματα PURION, αλλά και τεκμηριωμένη συμβουλευτική, εξατομικευμένη διαστασιολόγηση και προσωπική υποστήριξη – από την επιλογή έως τη θέση σε λειτουργία.
Εξοπλισμένο με αντλία 12V, συσσωρευτή μολύβδου-γέλης καθώς και με μια PURION μονάδα απολύμανσης UV-C 500, αυτό το τροπικό κουτί μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε περιοχές που είναι δύσκολα προσβάσιμες. Το αλουμινένιο κουτί με διαστάσεις 600mm x 270mm x 380mm (Μ x Υ x Π) είναι ανθεκτικό, αδιάβροχο και έχει βάρος 17kg, καθιστώντας τη μονάδα εύκολη στη μεταφορά. Αυτό το σύστημα πόσιμου νερού μπορεί να λειτουργήσει με τροφοδοτικό 12V, αναπτήρα αυτοκινήτου ή φωτοβολταϊκό πάνελ.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 500 τροπικά κουτιά / ενεργό |
| Durchsatz | 400 l/h πόσιμο νερό |
| UVC-Transmission | 90% T1 εκ |
| Wassertemperatur | 2v°C έως 40v°C |
| Reaktor | Ανοξείδωτος χάλυβας 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1/2" |
| Dichtung | FPM |
| Gewicht | 12,1 κιλά |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 ώρες |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 12 V, αντιστρεφόμενη βύσμα ψυχρής συσκευής |
| Leistung | 10 W |
| Leistung Pumpe | 15 W (ενεργό) |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 μπαρ |
| Desinfektionsrate | 99,99% |
| Ausstattung | Σύστημα UV PURION 500 Μπαταρία αποθήκευσης 24 Ah Έλεγχος λειτουργίας λαμπτήρων Ρυθμιστής ηλιακής ενέργειας 4A Διακόπτης προστατευμένος από βανδαλισμούς |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 560 x 360 x 240 |
Ενδιαφέρουσες αναρτήσεις για PURION Τροπικό κουτί
PURION Συμπαγή συστήματα: Ευέλικτη επεξεργασία νερού για κάθε κατάσταση
PURION Τα συμπαγή συστήματα προσφέρουν ευέλικτες λύσεις για καθαρό νερό - είτε σταθερά, κινητά ή αυτόνομα, πάντα με απολύμανση UVC και πολυεπίπεδη διήθηση.
Διαβάστε περισσότεραΑυτόνομη παροχή νερού για κινητές εφαρμογές: PURION Mobile Concept
Das PURION mobile Concept: Μια ολιστική, χωρίς χημικά επεξεργασία νερού για κινητές εφαρμογές. Ασφάλεια και ποιότητα σε ένα σύστημα.
Διαβάστε περισσότεραΣυνεντεύξεις πελατών – Cape Race
Το MS «Cape Race», ένα μετασκευασμένο αλιευτικό σκάφος βαθέων υδάτων, χρησιμοποιεί απολύμανση UV από την UV Concept για ασφαλές πόσιμο νερό στη θάλασσα.
Διαβάστε περισσότερα
Περισσότερα προϊόντα σε σύγκριση με PURION Τροπικό κουτί
PURION Τροπικό κουτί
Αυτό το προϊόν
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | — | — | — | — |
| Λειτουργία αντλίας | — | — | — | — |
| Λεπτομέρειες φίλτρου | — | — | — | — |
| Ροή νερού | — | — | — | — |
| Διαστάσεις | — | — | — | — |
| Τιμή | CHF 1,150.00 | CHF 1,892.00 | CHF 895.00 | CHF 1,317.00 |
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με PURION Τροπικό κουτί
Εδώ θα βρείτε απαντήσεις στις πιο συχνές ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν μας.

