AIRPURION 36 W υγρό
Διαθέσιμο σε απόθεμα
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Περίληψη προϊόντος
Περίληψη προϊόντος
Πεδίο εφαρμογής
Πεδίο εφαρμογής
Σχετικά με το Purion
Σχετικά με το Purion
PURION GmbH – Κατασκευάζεται στη Γερμανία από το 2006
Η PURION GmbH αναπτύσσει και παράγει από το 2006 στη Γερμανία υψηλής ποιότητας συστήματα απολύμανσης UV-C. Η εταιρεία αντιπροσωπεύει ανθεκτική ποιότητα, αποδοτική τεχνολογία και αξιόπιστη επεξεργασία νερού στο υψηλότερο επίπεδο.
Ως επίσημος συνεργάτης πωλήσεων, η UV Concept προσφέρει όχι μόνο πρόσβαση στα δοκιμασμένα συστήματα PURION, αλλά και τεκμηριωμένη συμβουλευτική, εξατομικευμένη διαστασιολόγηση και προσωπική υποστήριξη – από την επιλογή έως τη θέση σε λειτουργία.
Για την απολύμανση του αέρα και των επιφανειών είναι κατάλληλη η σειρά AIRPURION, της οποίας οι λαμπτήρες μπορούν να λειτουργούν άμεσα ή έμμεσα. Η πίσω πλευρά είναι επικαλυμμένη με γυαλισμένο αλουμίνιο, με αποτέλεσμα να γίνεται ιδανική αξιοποίηση της απόδοσης. Μέσω της διάλυσης του DNA των μικροοργανισμών, η εγκατάσταση απολύμανσης UV-C προσφέρει βέλτιστη απολύμανση βακτηρίων, μικροβίων και ιών. Οι αποδοτικοί λαμπτήρες UV-C PURION λειτουργούν με υψηλή απόδοση και έχουν πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής 10.000 ωρών. Αυτή η εγκατάσταση μπορεί να λειτουργεί μόνο σε χώρους όπου δεν υπάρχουν άνθρωποι ή ζώα. Παρακαλώ διαβάστε τις προειδοποιήσεις σχετικά.
Στην έκδοση humid, οι εγκαταστάσεις Airpurion είναι επίσης κατάλληλες για χρήση σε υγρούς χώρους. Εκεί, ο λαμπτήρας UV-C βρίσκεται σε ένα σύστημα σωλήνων κατάδυσης, το οποίο προστατεύει την ηλεκτρονική από την υγρασία. Δεδομένου ότι το σύστημα σωλήνων κατάδυσης είναι επίσης κατασκευασμένο από χαλαζία, δεν υπάρχει απώλεια απόδοσης σε σύγκριση με την έκδοση Dry.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION 36 W υγρό |
| Gewicht | 3 κιλά |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 ώρες |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 Α |
| Bestrahlungsbreite | 750 χιλιοστά |
| Desinfektionsgrad 88% | περίπου 26 m³ όγκος χώρου |
| Desinfektionsgrad 80% | περίπου 53 m³ όγκος χώρου |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 100 |
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με AIRPURION 36 W υγρό
Εδώ θα βρείτε απαντήσεις στις πιο συχνές ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν μας.

