AIRPURION 36 W ξηρό
Διαθέσιμο σε απόθεμα
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Περίληψη προϊόντος
Περίληψη προϊόντος
Πεδίο εφαρμογής
Πεδίο εφαρμογής
Σχετικά με το Purion
Σχετικά με το Purion
PURION GmbH – Κατασκευάζεται στη Γερμανία από το 2006
Η PURION GmbH αναπτύσσει και παράγει από το 2006 στη Γερμανία υψηλής ποιότητας συστήματα απολύμανσης UV-C. Η εταιρεία αντιπροσωπεύει ανθεκτική ποιότητα, αποδοτική τεχνολογία και αξιόπιστη επεξεργασία νερού στο υψηλότερο επίπεδο.
Ως επίσημος συνεργάτης πωλήσεων, η UV Concept προσφέρει όχι μόνο πρόσβαση στα δοκιμασμένα συστήματα PURION, αλλά και τεκμηριωμένη συμβουλευτική, εξατομικευμένη διαστασιολόγηση και προσωπική υποστήριξη – από την επιλογή έως τη θέση σε λειτουργία.
Για την απολύμανση του αέρα και των επιφανειών, η σειρά AIRPURION είναι κατάλληλη, της οποίας οι λαμπτήρες μπορούν να λειτουργούν άμεσα ή έμμεσα. Η πίσω πλευρά είναι επικαλυμμένη με γυαλισμένο αλουμίνιο, επιτυγχάνοντας έτσι ιδανική εκμετάλλευση της απόδοσης. Μέσω της διάλυσης του DNA των μικροοργανισμών, το σύστημα απολύμανσης UV-C προσφέρει βέλτιστη απολύμανση από βακτήρια, μικρόβια και ιούς. Οι αποδοτικοί PURION λαμπτήρες UV-C λειτουργούν με υψηλή απόδοση και πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής 10.000 ωρών. Αυτό το σύστημα μπορεί να λειτουργεί μόνο σε χώρους όπου δεν υπάρχουν άνθρωποι ή ζώα. Παρακαλώ διαβάστε τις προειδοποιήσεις για αυτό.
Τα συστήματα AIRPURION-Dry προορίζονται για χρήση σε ξηρούς χώρους. Σε αυτήν την περίπτωση, οι λαμπτήρες UV-C δεν βρίσκονται σε σύστημα σωλήνωσης, γεγονός που αντικατοπτρίζεται σε χαμηλότερη τιμή.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION 36 W στεγνό |
| Gewicht | 3 κιλά |
| Strahlernutzungsdauer | 10.000 ώρες |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 36 W |
| Absicherung | 10 Α |
| Bestrahlungsbreite | 750 mm |
| Desinfektionsgrad 88% | περίπου 26 m³ όγκος χώρου |
| Desinfektionsgrad 80% | περίπου 53 m³ όγκος χώρου |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1000 x 67 x 100 |
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με AIRPURION 36 W ξηρό
Εδώ θα βρείτε απαντήσεις στις πιο συχνές ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν μας.

