AIRPURION 300 aktivní tichý Basic
Dostupné skladem
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Vyrobeno v Německu od roku 2006
Společnost PURION GmbH od roku 2006 vyvíjí a vyrábí v Německu vysoce kvalitní UV-C dezinfekční zařízení. Firma je symbolem dlouhé životnosti, efektivní techniky a spolehlivé úpravy vody na nejvyšší úrovni.
Jako oficiální distribuční partner nabízí UV Concept nejen přístup k osvědčeným systémům PURION, ale také odborné poradenství, individuální návrh a osobní podporu – od výběru až po uvedení do provozu.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
AIRPURION® 300 active nastavuje nový standard v cílené dezinfekci vzduchu díky své vynikající dezinfekční účinnosti, kompaktní konstrukci a efektivní spotřebě energie. V souladu s aktuálními zákony a normami se toto zařízení prezentuje jako spolehlivé řešení pro různé prostředí.
Robustní pouzdro z vysoce kvalitní nerezové oceli 1.4301 zajišťuje nejen dlouhou životnost, ale také integruje kabeláž a elektronický předřadník pro optimální konstrukci. Ve standardní dodávce je zahrnut buď montážní stojan, nebo závěsné lano, což umožňuje flexibilní instalaci.
Bezpečnost je v centru pozornosti AIRPURION 300 active. Interně monitoruje výpadek lampy nebo přerušení kabelu a signalizuje včas. Počítadlo provozních hodin umožňuje sledování životnosti lampy. Volitelně může být zařízení vybaveno ochranou proti tříštění, aby se zabránilo uvolnění střepů skla nebo rtuti v případě rozbití lampy.
AIRPURION 300 ACTIVE je ideálním řešením pro cílenou dezinfekci vzduchu v různých prostředích, od zdravotnických zařízení po veřejné prostory. Investujte do efektivního, spolehlivého a kompaktního dezinfekčního řešení pro vaši kvalitu vzduchu.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | AIRPURION 300 aktivní tichý |
| Gewicht | 14 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10 000 h |
| Anzahl der Strahler | 3 |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 3 x 90 W |
| Absicherung | 10 A |
| Desinfektionsgrad 88% | cca 350 m³ objem prostoru |
| Desinfektionsgrad 80% | cca 1.200 m³ objem prostoru při stálém provozu |
| Dimensionen (L x B x H in mm) | 1100 x 200 x 200 |
Häufig gestellte Fragen zu AIRPURION 300 aktivní tichý Basic
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

