PURION 500 110 - 240 V AC OTC
Dostupné skladem
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Shrnutí produktu
Shrnutí produktu
✓ Spolehlivá kvalita ✓ Přístup k náhradním dílům ✓ Více než 15 let zkušeností ✓ Nerezová ocel vhodná pro potraviny
Obsah balení
Obsah balení
O Purion
O Purion
PURION GmbH – Vyrobeno v Německu od roku 2006
Společnost PURION GmbH od roku 2006 vyvíjí a vyrábí v Německu vysoce kvalitní UV-C dezinfekční zařízení. Firma je symbolem dlouhé životnosti, efektivní techniky a spolehlivé úpravy vody na nejvyšší úrovni.
Jako oficiální distribuční partner nabízí UV Concept nejen přístup k osvědčeným systémům PURION, ale také odborné poradenství, individuální návrh a osobní podporu – od výběru až po uvedení do provozu.
Dostupné úrovně monitorování pro tento produkt
Naše UV-C zařízení nabízejí různé úrovně monitorování, které jsou přizpůsobeny každému individuálnímu požadavku.
Bez úrovně monitorování
- Vyžaduje ruční kontrolu
- Lze používat nezávisle na technice
S monitorováním životnosti
- Automatické měření provozní doby UV-C lampy
- LED indikátory stavu a předběžných varování (zelená/žlutá/červená)
- Snadné ovládání bez ručního počítání
Se senzorovým monitorováním
- Permanentní monitorování UV-C výkonu
- LED indikátory intenzity výkonu (zelená/žlutá/červená)
- Okamžité rozpoznání znečištění nebo poklesu výkonu
- Optimální kontrola bez dodatečné námahy
Při přání vést převážně soběstačný život je otázka zásobování pitnou vodou v centru pozornosti. Aby bylo možné užívat vodu ze studní, jezer, řek nebo cisteren, musí být nejprve odpovídajícím způsobem upravena. Úprava pitné vody je složité pole, kde je třeba podle stavu vstupní vody sestavit vhodný řetězec úpravy. Největší nebezpečí pro zdraví představují bakterie, zárodky a viry. PURION 500 představuje dokonalou kombinaci úsporného zařízení a velmi dobré dezinfekční jednotky, která nedává patogenům žádnou šanci. Díky malé délce 32 cm lze tuto jednotku velmi snadno integrovat do nejmenších vodních okruhů. Z hlediska dimenzování je PURION 500 ideální pro použití v malých rekreačních domech a větších obytných vozech. Pro soběstačný život bez obav o kvalitu pitné vody je PURION 500 nejbezpečnějším řešením.
Díky širokopásmovému předřadníku je toto zařízení určeno pro napěťový rozsah 85-264V a může být tedy použito v mnoha různých zemích. Zařízení je vybaveno eurozástrčkou a může být navíc s adaptérem (není součástí balení) použito i pro jiné typy zástrček.
Tato UV-C dezinfekční jednotka od PURION splňuje všechny technické požadavky vyhlášky o pitné vodě. Použitá nerezová ocel 1.4571 se používá i v potravinářském průmyslu a splňuje tak normu. Při dodržení předepsaného maximálního průtoku je dosaženo požadované UV-C dávky 400 J/m² při UV-C přenosu 90% T1 cm. Tímto dosahuje tato UV-C jednotka dezinfekčního účinku 99,99%, který předepisuje zákonodárce. Z důvodů ochrany obchodní značky toto zařízení nemá certifikát DVGW, proto je v jednotlivých případech třeba konzultovat s hygienickou stanicí, zda lze UV-C dezinfekční jednotku použít.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 500 |
| Durchsatz | 400 l/h pitné vody |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 2 °C až 40 °C |
| Reaktor | Nerezová ocel 1.4571 |
| Anschlussaußengewinde | R 1/2" |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 320 x 42 |
| Gewicht | 2 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10 000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 400 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 10 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Zajímavé příspěvky k PURION 500 110 - 240 V AC OTC
Průvodce UVC dezinfekcí: Vše, co potřebujete vědět - Pitná voda
Zažijte výhody UVC dezinfekce: Bez chemikálií, efektivní a udržitelná – pro bezmikrobní a bezpečnou pitnou vodu v každé domácnosti.
Číst víceInstalační schéma úpravy vody: Přehled
Objevte klíčové prvky schématu úpravy vody a jejich význam pro čistou pitnou vodu.
Číst vícePURION dezinfekční zařízení: Efektivní úprava vody pro bezpečnou pitnou vodu
PURION UVC-dezinfekční zařízení zajišťují chemicky nezávadnou a efektivní dezinfekci pitné vody. Ať už pro domácnosti nebo větší aplikace – jsou snadno instalovatelné, nenáročné na údržbu a poskytují spolehlivou hygienu s maximální bezpečností.
Číst více
Další produkty ve srovnání s PURION 500 110 - 240 V AC OTC
PURION 500 110 - 240 V AC OTC
Tento produkt
|
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|---|
| Spotřeba energie | — | — | — | — | — |
| Průtok vody | — | — | — | — | — |
| Rozměry | — | — | — | — | — |
| Úroveň zabezpečení | — | — | — | — | — |
| Minimální průtok | — | — | — | — | — |
| Doporučený počet osob | — | — | — | — | — |
| Předfiltrace | — | — | — | — | — |
| Náhradní díly v ceně | — | — | — | — | — |
| Funkce čerpadla | — | — | — | — | — |
| Cena | 539,00€ | 629,00€ | 619,00€ | 569,00€ | 1.949,00€ |
Často kladené otázky k PURION 500 110 - 240 V AC OTC
Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky k našemu produktu.

