PURION 2001 PVC-U OTC Plus
Dostupné skladem
Wir beraten Sie gerne!
Sie haben Fragen oder wünschen eine individuelle Beratung? Unser Experte ist für Sie erreichbar.
Produktzusammenfassung
Produktzusammenfassung
✓ Spolehlivá kvalita ✓ Přístup k náhradním dílům ✓ Více než 15 let zkušeností ✓ PVC-U bez změkčovadel
Lieferumfang
Lieferumfang
Über Purion
Über Purion
PURION GmbH – Vyrobeno v Německu od roku 2006
Společnost PURION GmbH od roku 2006 vyvíjí a vyrábí v Německu vysoce kvalitní UV-C dezinfekční zařízení. Firma je symbolem dlouhé životnosti, efektivní techniky a spolehlivé úpravy vody na nejvyšší úrovni.
Jako oficiální distribuční partner nabízí UV Concept nejen přístup k osvědčeným systémům PURION, ale také odborné poradenství, individuální návrh a osobní podporu – od výběru až po uvedení do provozu.
Verfügbare Überwachungsstufen für dieses Produkt
Unsere UV-C-Anlagen bieten verschiedene Überwachungsstufen, die auf jede individuelle Anforderung abgestimmt sind.
Ohne Überwachungsstufe
- Manuelle Inspektion erforderlich
- Unabhängig von Technik nutzbar
Mit Lebensdauerüberwachung
- Automatische Laufzeitmessung der UV-C-Lampe
- LED-Anzeigen für Status und Voralarme (Grün/Gelb/Rot)
- Einfache Bedienung ohne manuelles Zählen
Pro rozhodnutí zřídit si bazén se slanou vodou jsou většinou rozhodující zdravotní aspekty. Slaná voda je blahodárná pro pokožku, je šetrná a chrání tělo před vysycháním. Právě kvůli těmto pozitivním účinkům je zásadní, aby čištění bazénu probíhalo způsobem, který je šetrný ke zdraví. Čištění chlorem zde absolutně nedoporučujeme, protože pozitivní vlastnosti slané vody jsou chlorem a jinými chemikáliemi téměř zcela potlačeny. S PURION 2001 P se používá metoda UV-C dezinfekce: Řasy jsou cíleně osvětleny UV-C světlem, přičemž se rozkládají DNA vazby a řasy odumírají. Tento šetrný způsob čištění vody nemění vodu ani v chuti, ani v zápachu, ani ve složení. S PURION 2001 P lze tento princip aplikovat na bazén se slanou vodou o objemu 30m³. Pro zdraví prospěšný bazén se slanou vodou neexistuje šetrnější čištění než pomocí UV-C – čištění, které je šetrné k životnímu prostředí a z ekonomického hlediska atraktivní.
Díky širokopásmovému předřadníku je toto zařízení určeno pro napěťový rozsah 85-264V a může být použito v mnoha různých zemích. Zařízení je vybaveno eurozástrčkou a může být navíc použito s adaptérem (není součástí balení) i pro jiné typy zástrček.
Díky PVC reaktoru je toto zařízení vhodné pro slanou vodu. Protože sváry z nerezové oceli jsou solí napadány, neexistuje pro oblast slané vody žádná alternativa k PVC.
Aby byl bazén trvale bez řas, je nutné správné sladění mezi čerpadlem a UV-C zařízením. Platí, že během dne musí přes UV-C zařízení protékat alespoň trojnásobný objem bazénu. Přitom by neměla být překročena max. průtoková kapacita 8m³/h, protože to vede k tomu, že voda již není správně dezinfikována. V určitých případech je nutné nechat zařízení běžet déle: To je nezbytné například po větších deštích nebo pokud voda zůstala v bazénu přes zimu.
V případě nepříznivé výchozí situace s velmi mnoha řasami může být výhodné použít biologické flokulační činidlo k podpoře UV-C zařízení.
| Hersteller | PURION GmbH |
| Typ | PURION 2001 PVC-U |
| Durchsatz | 8 m³/h |
| UVC-Transmission | 90% T1 cm |
| Wassertemperatur | 8 °C až 40 °C |
| Reaktor | PVC-U |
| Anschlussaußengewinde | Lepicí objímka DN50 |
| Dichtung | FPM |
| Dimensionen (L x B in mm) | 670 x 100 |
| Flanschabstand | 360 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Strahlernutzungsdauer | 10 000 h |
| Anzahl der Strahler | 1 |
| Dosis | 300 J/m² |
| Elektrischer Anschluss | 110 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Leistung | 48 W |
| Absicherung | 10 A |
| Maximaler Betriebsdruck | 10 bar |
Interessante Beiträge zu PURION 2001 PVC-U OTC Plus
Čtyři zlatá pravidla pro efektivní UVC dezinfekci v bazénu
Pro čistou vodu v bazénu s minimálním použitím chemie potřebuje UVC dezinfekce optimální podmínky. S dobrou cirkulací, pravidelným čištěním, efektivní hydraulikou a udržovaným filtračním zařízením zůstává voda trvale hygienicky čistá.
Číst víceUV zařízení pro bazény: Jednoduché a efektivní
Čistý bazén díky UV dezinfekčnímu zařízení. Zjistěte, jak zajistit křišťálově čistou vodu a osvěžující zážitek z koupání.
Číst víceRozhovor se zákazníkem - soukromý bazén s PURION UVC úpravou
Pan Reitmajer používá zařízení na čištění vody od UV Concepts pro ekologické čištění bazénů a chválí kvalitu produktu a zákaznický servis.
Číst více
Weitere Produkte im Vergleich mit PURION 2001 PVC-U OTC Plus
PURION 2001 PVC-U OTC Plus
Dieses Produkt
|
|
|
| |
|---|---|---|---|---|
| Doporučená velikost bazénu | — | — | — | — |
| Spotřeba energie | — | — | — | — |
| Průtok vody | — | — | — | — |
| Úroveň zabezpečení | — | — | — | — |
| Typ zařízení | — | — | — | — |
| Preis | 638,09€ | 2.457,00€ | 746,25€ | 687,25€ |
Häufig gestellte Fragen zu PURION 2001 PVC-U OTC Plus
Hier findest du Antworten auf die häufigsten Fragen zu unserem Produkt.

